All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dams82

    dams82 Komšija

    I to je vrlo lako moguće, neko pije kafe na tuđi račun... Inače u poslovima oko osiguranja se tako radi, zamisli pekara da te zove da kupiš hljeb, ili auto servisera da ti nudi da zamjeniš neki dio na autu, to najviše rade osiguranja, bankari, I ove trgovine što prodaju revolucionarne proizvode
    Jedna žena je toliko puta pozvana da je zadnji put rekla da je umrla, mislim predstavila se kao uži član porodice i rekla da je ta osoba mrtva i da više ne zovu,a što je najvažnije upalilo je...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    hurmash1ca likes this.
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vrlo moguce...jer agenti osiguranja i radnici na tehnickom su slizani samo tako i jedni drugima nabacuju posao i rade svakakve uslugice
    ovo znam iz prve ruke kako saradjuju
     
  3. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Jasno i glasno traži da obrišu tvoje podatke iz baze i zaprijeti da ćeš ih tužiti ako to ne urade.
    Pozivi se snimaju, tako da ako to ne urade, fakat ih možeš tužiti za uznemiravanje i protuzakonito čuvanje ličnih podataka.
     
    NaLe! likes this.
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    šta bi da te neka stranka zvala haha :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta, koliko su me samo oni tele šopovi zvali, pa na Viber šta toga dođe. Danas se trguje sa ličnim podacima, biznis postalo

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Gdje je u Sarajevu najbolje/najjeftinije skladistiti gume (na felgama) i tu i mijenjati sezonski?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Mene zamjena guma 20" (ostaju iste felge) i skladištenje do proljeća košta 110 KM, vulkanizer kod mosta Suade.

    Znaci 220 KM godišnje za 2x zamjenu guma i skladištenje tokom cijele godine.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    :) ja imam dva seta felgi, pa ja mijenjam, a van sezonski set je u podrumu... Džaba :)

    Sent from my Huawei P30
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nemam gdje da drzim to mi je najveci problem, a mogao bih sam da mijenjam. Skupo to majku mu :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam godinama kod jarana u garži držao, dok nisam kupio stan :D od 2007 do 2018 :D para mi uštedio :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    ostete li ti felge po rubovima na onoj masini za skidanje stavljanje guma? :D
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Nisu vala, OK rade momci skroz.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Moje felge s gumama znaju ostati po mjesec kod vulkanizera dok ne nađem nekog s većim autom da ih dobaci do kuće...Taman što prebacim bude vrijeme za zamjenu :D
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Otac mijenjanje guma, balansiranje, cuvanje ljetnog/zimskog seta guma godinu dana, placa 45KM u Savi.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    to je bas jeftino, mislim da je samo mijenjanje guma i balansiranje od 25-35KM zavisno gdje se radi.
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa to je vrh, a da li je to bez felgi ili sa felgama?
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Bez felgi, samo setovi guma, iste felge, 16ke.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Hmm imas li predstavu koliko bi to kostalo za gume sa felgama?
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Najljepsi auto koji sam ikad vidio uzivo.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    I jako lijepo ocuvan, unutra koza izgleda odlicno. Vrlo moguce restauriran.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    edgsi, zippoo, NAILS and 5 others like this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator