All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj lambo sto sam sliko prije par mjeseci, vidim sad rade reviewe :) Je li ovo od vlasnika Hife?

     
    Last edited: Jun 16, 2021
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Očigledno jeste.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Danas svako misli da je dovoljno sposoban voziti auto od 600KS, rade testove na otvorenim cestama, sve Sumaheri.
    Ovaj se na pravcu zijanio, mislim da bi ga prva krivina odvela u Valhalu.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Vala bas, ja mislim da nema M BMW u Bosni da nije na krovu zavrsio.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa zato se i lupaju svako malo. Klinci se dokazuju na cesti dok na stazi niko od njih ne bi znao najosnovnije stvari kontrole auta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Čuj snimano na zatvorenoj i osiguranoj pisti :D

    Evo i od komšija jedan video

     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    @dams82 danas sam bio kilometar od Borasa u Mostaru i kontam odoh da vidim imaju li svjećice.
    Mogu li ove u moju astru? Kontam uzet ću u ovlaštenom lik mi ne dade račun, 54km ja imam 50 i nešto site, nadodajem još deset kaže ma ne treba ko šiša par km :D kasnije otvorim kutiju gledam ove champion, konto sam biće Bosch. Malo guglam ovaj part number obično iskoči za ove šervole, oni koriste isti motor, kod mene je 1.6 xer. Sa druge strane svjećice piše GM [​IMG][​IMG][​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    To je to... Nema veze što nije Bosch, dobar je i Champion... Ako se GM odlučio da OE budu te onda no sikiriki.

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala drug :)


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Trebam li rad ovog kupiti novu gumu? Ako pitam kakvog vulkanizera znam da će reć da treba, da mi proda novu.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vedo, na bočnoj strani je guma najtanja i najosjetljivija, imaj to na umu...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako ces negdje dalje na put ja bih zamjenio. Ovi sto prave protekt gume mogu ti "zavariti" komad gume, da si siguran.
    Meni su uradili za 40KM, ali je na mjestu gazista, izmedju sara. Jedino sto poslije ide vise olova za balansiranje. Traje evo 3-4 godine.
     
    Last edited: Jun 26, 2021
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma OK je ovo, nije strašno. Nije loše zamijeniti ali ja sam imao na gy slično 3 godine vozio, vulkanizer u makbelu mi rekao da ne mijenjam...

    Sent from my S21 Ultra using Tapatalk
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Sjetih se jednog poznanika vulkanizera, on pogledao uzivo i nasmija mi se samo, kaže vozi i uživaj, ne moraš ništa.

    A u Sa niko na stanju nema ovu General, obigrao sam sve radnje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vedo mijenjaj ovo, nije da nemas para :D

    EDIT: Vidi volan u Tuzli imaju li je
     
    Last edited: Jun 26, 2021
    Reznor likes this.
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

  17. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pazario ja prije mjesec dana 2011 2.0 125kW ali limuzinu šta te interesuje?
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    @Tyger Interesuje me generalno kako ti lezi auto :D
    Je li udoban za voznju, kako se motor ponasa, ima li nekih sitnica koje ti smetaju i sl.
    Trenutno imam A3 8P 2006g i mislim da mu je vakat za zamjenu dok je jos dobar, a i svakako zelim nesto novije i modernije i u njemu je takodjer 2.0 TDI motor, pa kontam je li taman i za A4, posto ima i verzija 2.7 TDI.
    Volio bih ubaciti u njega Bluetooth modul da imam mogucnost da se mogu javiti preko telefona, ta bi mi funkcionalnost dobro dosla jako.
    Kaze mi jedan prodavac ma sta ce ti te dzidze, meni je licno najbitnije da imam led farove, a meni to najmanje bitna stavka ;)
    Evo ovaj sam recimo gledao: https://www.olx.ba/artikal/41182427/audi-a4-2-0-tdi-105kw-143ks-model-2010/
    Nema navigacijsku konzolu kod mjenjaca i onaj obicni crveni display na instrument tabli, bas mi se ne uklapa sa ovim drugim ekranom u boji.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I meni je ljepsi karavan. Bitno je da odvuces negdje na servis da ga dobro pregledaju, ako je sve ok nema sta, auto je odlicno.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    @Reznor, da nisam prodao Pezoa, sad bih ga nudio. Ovaj A4 je gazio 400k+ sigurno, ali je lijepo ispoliran, ko lutka.

    Prodao sam Pezoa prije 20-ak dana, a danas kupoprodajni potpisao za CLA 220d. Trazio SUV i na kraju uzmem limuzinu i to coupe :D Standardno kod mene, uvijek kupim nesto sto nisam trazio. Doduse CLA sam imao zelju od prije, pa da je makar sad ispunim dok nisam ostario skroz :D