AMD (Athlon XP) lekcija

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ||NeX||, Apr 12, 2004.

  1. Sleeper

    Sleeper Komšija

    sto ne rece da i ti hoces ove smajlije[​IMG]
    Iron Maiden mi je uzeo recenicu "De se ba malo skuliraj."
    nije niko ovde da bi tebe tjerao,ali nismo mi krivi kad se prospesh,jelte?
    PS.valjal ovaj smajli
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uuuuu dobar :mrgreen:
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    A jebote eXperienced koji si ti lik...ono...izjave na http://www.info.ba/tekstovi/index.aspx?id=521 tom linku su stvarno BISERI!!! MISLIM ONO!!! CHACHE NEMA NIKAKVE VEZE?!?!?! LOOOOOOOOOOL!!!! Ajd...nije da te tjeram sa foruma...al malo se informiraj prije nego napises nesto, ili pitaj nekog da ti objasni ;).
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    Izvini al ja se nisam prije puno obazirao na cache memoriju već samo na gigahercažu implementacije i cijenu.Ja došao na ovaj forum da malo pokupim znanja uz ovo što sve znam a vi odmah cirkus.Mogli ste samo reći kako prescot koristi 100 W itd itd a nije smijuranje.Ja ne bi sad volio da se mi ovdje svađamo al vi ćete od nečeg što nije smiješno naći ono nešto da se smijete na moj račun. :|
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    osobno mi ni na kraju pameti nije cilj ismijati te ili nešto sl. ali ipak bi mogao u nekim izjavama biti malo manje samouvjeren ili u slučaju da nisi siguran pitati za objašnjenje/savjet, što bi u konačnici puno bolje završilo nego ovo prepucavanje.
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    dobro dobro
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    gigahercaža implementacije :shock: :shock:
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija

    šta je tu smiješno
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    momak kad se dodje na ovaj forum vamo ti je sve sabur nemoresh odma udarat po postovima ko njemci po rusiji samo polako i ja se uvijek prekontam sta hocu da napishem
    svi smo mi ovdje da sta naucimo ya know


    respect