amd mobile 2500+ barton

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Dzahdo, Aug 17, 2004.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    a glupog level designa ja nesta gluplje nisam vidio posebno onaj dio sa vojskom, pa onda nekakvo pozoriste a u njemu samuraji :| pa ........ zgrozio sam se probaj THE SUFFERING
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ochu, hvala na ideji, a uostalom bih igrao painkiller igrao iskljucivo radi gameplay-a ondosno ono mores sutat stolice i sve to ..
    :lol: :lol: 8) 8) :lol: :lol:
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    vidjet ces interesantan do prvog bossa poslije igrash samo zato jer si vec poceo :x
    jedino skidam kapu za design zadnjeg levela
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jako slicne tematike ko Doom3 - pentagrami, djavoli i slicna satanisticka sranja.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    samo sto se painkiller nemoze poredit da doomom u svakom segmentu
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    fakat da se nemogu njih dvoje porediti ba 8) :bball:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    evo stavio ja doom 3, jaaako strasna igra... mislim stvarno nije za igrat po noci na vecim glasnocama.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni nije nimalo strasna. vise sam se strasio kad sam ko mali igrao Quake i Blood.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    a čuj ima nas tu papaka :D

    ili sam to samo ja :oops:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    i mene je doom iztrzo
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa jebiga , doom ima i zvuk , ja evo ochu uzet i terratec zvucnike 5.1 jo kad jaodvernem odmah cu zavrnut :D
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    meni nece da radi 5.1 audio u doom-u bude mute
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    ja sam osjetio razliku izmedju softverskog i preko soundstorma mnogo prirodnije
     
  14. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    eh onda, to je zamjerka doom-u - ZVUK. Ne moze igra biti toliko strasna ako ne osjetis zvuk, ili da se trzas od zvuka kad nesta iza tebe skoci, nako u The Thingu je meni bio dobar zvuk i na obicnim zvucnicima ali eto.... svako ima svoje misljenje ;) :D 8)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmes Creative GigaWorks S750 i Audigy2ZS i gotovo da nema problema sa zvukom. Jedino ces ostati tanji za nekih 1000KM. :mrgreen:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    dobar je zvuk nego driveri vjerovatno zvuk je toliko prirodan da to nije normalno oni alarmi i glas zenske :mrgreen:
     
  17. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa to i treba
    :mrgreen: