Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Holo oguli bateriju.
     
  2. daco87

    daco87 Aktivista

    damn it
    :D
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Probao sam ADW. Nije mi se previse dopao, pa sam se vratio na Apex.
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma najjači launcher nadaleko, ovi ostali mi nekako 'šminkerski' dok je apex jedini 'ozbiljan' tj. jednostavan, stabilan, bez ikakvih 'fancy' tema, điđa itd. ;-)

    From my SGSII via Tapatalk 2.
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Raja,S.Galaksy ace (mislim) s5830, nemoze na net bez ukljucene opcije "prihvatanje podatkovnih aplikacija" (update opcije).
    Gle belaja.

    Ako iskljucim tu opciju nemogu na net, a ako aktiviram mob se sam loga na net i trosi kredit.

    Iz BhTcom podrske kazu da je to tako na "android telefonima"?
    Je li to istina i ima li neki nacin da se to napravi onako kako je predvidjeno, tipa preko precice na npr facebook jednim klikom, a ne tamo po opcijama da 10 koraka napravim (bez auto updatea i trosenja kredita)?
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    https://play.google.com/store/apps/deta ... 2hkb2ciXQ..
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Android Aplikacije

    Kod sestre na Gio (S5660, oficijelni GB) nema takvih problema.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  8. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Clear Vision je izašao za Android. Preporuka.
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Hvala Piroman, pokusam sa 3G Watchdog.

    Reznor, ovaj mobas je na nasem jeziku...kaze BHTcom operater da (navodno) nema problema sa mob. na eng.jeziku i oni koji su kupljeni kod njih (vec su definisani za internet).

    Ovaj je kupljen u T.C.radnji mobitela, nije bilo u BHTocmu...
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    angry birds star wars, predobra, ptice sad unaprijedjene, free na androidu, a vidim da je za apple proizvode 1 $ :lol:
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ima li iko kakvu aplikaciju za preporuciti o pracenju koliko se razgovaralo u nekom mjesecu, poruka poslalo itd.
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja probao ADW i ostao na njemu, a bio sam na Apex-u. Nekako mi bolje sjeo ADW.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam koristio holo na slim bean i čudilo me što mi baterija traje svega 24h. Evo sad sam nabacio apex :grin::smile:

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Ne kazem da je ADW los. Koristio sam ga na GB-u dosta, pa sam onda probao Zeam launcher i ostao na njemu do ICS-a. Kada je izasao ICS, veoma mi se dopao stock launcher, no nije mi se dopao nedostatak nekih opcija tipa gestures. Apex je stock launcher sa naprednim opcijama i uz to je optimizovan. Novi ADW mi se ne svidja zato sto su dodali dosta nepotrebnih stvari/efekata samo u svrhu neukusne estetike i pokusaja diferencijacije u odnosu na ostale launchere.
     
  15. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    eevo ja koristim zeam i nije los...
    onako jednostavan launcher bez nekih dodataka...mjera launcher :)

    Sent from my X1 using Tapatalk 2.
     
  16. F16HT3R

    F16HT3R Novi član

  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ta lista je nidje veze. Prvo sto su sve igre, a dalje necu ni pricati.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    I meni je prvo palo na pamet, kakva je ovo lista, sve igre...
     
  19. F16HT3R

    F16HT3R Novi član

    Ja sam pogriješio kada sam kucao ovde na forumu, i naslov je trebao biti TOP 10 IGARA ZA Android u 2012. Moja greška. :)

    A, i ima na sajtu lista najboljih aplikacija koju je Google postavio, koja je takođe manje više diskutabilna, barem za naše tržište.

    http://droid.ba/google-najbolje-android ... e-za-2012/
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Android Aplikacije

    Bolje da si stavio neke koje koristis jer mozda nekom treba nesto konkretno.

    Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2