Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    zar bi bio problem mobitel ostavit da se puni cijelu noc do jutra?

    pošto npr na iphonu stavim u 00 i ujutro u 8 sati samo furam dalje a baterija top puna..i sve pici normala extra.. (razlog pitanja, pošto uskoro prelazim na HTC andriod OS)
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa problem je sto kad se napuni upali se notifikacija kao da ti je sms dosao, zato ga nikad nisam punio po noci.

    Sent from my GT-S5570
     
  3. wragg

    wragg Aktivista

    Nisam nikad koristio Samsung androide, ali na HTC-ima i SE-ima toga nema.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema ni kod mene.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako nema? Na mom kad se napuni ostane upaljena za notifikaciju.
     
  6. wragg

    wragg Aktivista

    Ili sam ja nesto krivo skuzio, ili je kolega mislio na zvucnu notifikaciju a ti na onu ledicu gore? Uglavnom, jedva me ujutro alarm probudi, pa mi sms notifikacija ne bi bas smetala, a o ledici da i ne pricam :D
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zvucna notifikacija, nisam bio najjasniji sry.

    Sent from my GT-S5570
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Kod mene hladan telefon jedina notifikacija da je pun.. hahah.. niti svira niti svijetli niti sta izbaci osim sto pise 100%.
     
  9. kAcA

    kAcA Aktivista

    ^^ Ista stvar... Mada ne praktikujem punjenje svaku noc. Uvijek cekam da se baterija isprazni do kraja
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ocigledno da ne koristite telefone :) Moj se puni cijelu noc, i onda ga Moram preko dana pristekat u kancelariji.

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Isto ovdje, skino sa punjaca u jutro, danas do 15h prazna.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    probajte pustit preko noci da se puni.. npr i kod mene stoji nakon 2-3 sata punjena 100% al osjetim da mi baterija duže drži kad punim mobitel 7-8 sati neko samo tih 2-3 sata..
    nisam neki pretjerani zahtjevan korisnik al svaku drugo noc punim tako mobitel.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja vam telefona braco mila.. meni i pet dana guralo. Svaki put kada sam vani tandara muzika. Makar i dvadesetak minuta do destinacije.. pa dvadesetak nazad.

    Doduse, dok taj HTC Desire HD ima bateriju od 1230 mAh, koji je duplo veci potrosac od moga gw620, ja zato imam 1500 mAh.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta ima pet dana. Jel ti nosaš nokiu 3310? :mrgreen:
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Pisao sam u temi o samom telefona. Da, zna izgurati 5 dana. Trajanje je razlicito od roma do roma ali kao sto vidis, ima bolju bateriju nego jaci telefoni.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najveci potrosac je display, a taj telefon ima prilicno mali i los, hardware mu je slabiji i ako ga koristis samo kao telefon onda je moguce. Moj je uvijek konektovan i non stop ga koristim, posebno na poslu. Baterija se jednostavno topi.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel se vama nekad ugrije display? ovo nikad prije nisam vidio
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ako je bas dugo upaljen onda da, ali sasvim malo.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

  20. wragg

    wragg Aktivista

    [​IMG]