Apple iPad 2

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Mar 2, 2011.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    "Te ako npr imas 500$ ne mozes kupiti neki Xoom koji ima manje memorije ili nema 3Ga (barem za sad)." sad je naglasak na ovome u zagradi.

    Ja da danas sebi mogu kupiti tablet bio bi to iPad 2, i tih 100+ eura bi ostavio u dzep. Objektivno je uređaj bolji kada se sve uzme u obzir, hardverski su tu negdje, iOS je ispoliraniji i nudi vise, i jedini razlog za kupovinu Xooma, trenutno, je misljenje u fazonu "ja mrzim Apple, oni su najgori, sve sto naprave je smece i necu da budem iOvca i glup kao svi koji to koriste".
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Flash, HDMI, SDHC kartice, veca rezolucija, puno bolje kamere (nije toliko bitno ali mogli su u Apple-u dati vise od 2 dolara za njih ili ih ne staviti nikako).

    Normalno nije moglo proci bez neke glupe greske, signal na iPhone-u 4 pa sad veseli ekrani (slika od pac-a gore)...
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nije potvrdjeno da je masovna pojava to sa curenjem osvjetljenja.

    Elem, o ukusima se ne raspravlja. Nekom je, izmedju ostalog, vaznije da ima podrsku za SDHC karticu i veci ekran za .4 inca za samo 150€ vise, a nekom da ima bolji framerate u igrama i veci izbor stvari za svoj uredjaj.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Izmedju ostalog :lol: Ono bitno preskaces, 16 GB memorije razlike i 3G :lol:

    Kao sto sam vec gore rekao 16 GB Xoom ce imati i odgovarajucu cijenu, a iPad sa 32 GB memorije je skuplji od Xoom-a sa 32 GB.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Hhaha

    Pa vidim ti nabrajas te ipad2-killer-features poput flasha, pa reko zavrsili smo pricu o memoriji i 3Gu :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017