Apple iPhone 4

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jun 16, 2010.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  2. Esh

    Esh HWB

    Carmack demonstrirao Rage na iPhone 4:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. dizajnerNL

    dizajnerNL Guest

    Sad recite, koji drugi telefon ovo moze:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KK9PCpN4MrI&feature=related[/youtube]
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    koliko je interesantno habat telefon igrajuci se ovako pomalo i paglu igre :)))

    Telefon=0 igranje :) Mozda solitare, tetris dok se vozis negdje :))
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Probao sam kod kolege na iPadu ovaj tech demo, izgleda impresivno, malo trza, no uz neke optimizacije, definitivno pokazuje da je uz predan rad, moguce napraviti zaista mnogo. Uz Game Center, mislim da prave stvari u vezi igara tek dolaze.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ja se pravo zadao sa Final Fantasy na iPhonu, mogu slobodno reci da moze stati uz rame sa DS verzijom (jest da su jos uvijek 2D spriteovi al igra je zaraza ;)

    BTW, evo razlike u brzini izmedju 4.0 i 4.1 firmwarea:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1q0jVRwHy00&feature=player_embedded[/youtube]
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sta je sa one greske "gubljenje signala", kako je to ispravljeno ?

    Jel se treba nesto update, il sta vec, kod mene jaran uzeo iphone u austriji i kaze gubi mu se signal :)

    dal da update il sta ?:D Ne znam jesam li postavio pitanje na pravom mjestu.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    neki dan se nasao sa onim tipom sa marketa/pika sto otkljucava iPhone (Adi se zove). on ima iphone 4, i kaze da je to cista glupost/marketing. Njemu skoro nikad nije izgubio signal, 3GS mu je cesce gubio. btw, 1800 KM je kod njeg cetvorka
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa et i nije glupost, sad mi evo jaran prica preko fejsa, gubi se signal, ako ga drzis cudno rukom, odnosno pokrijes anteenu koja je ugradjena u oklop... bla bla.. Elem platio 250€ u Austriji, preko svog providera, samo produzio preplatu :)

    preplata 25€
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Nek instalira zadnji update (koji donosi drugaciji prikaz trenutnog singala, ne popravlja prijem!!) te kupi (a valjda je trebao i dobiti) tzv. bumper case, kako bi izbjegao taj "kontakt" na oklopu gdje je antena.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Proslijedjeno!

    Hvala na odgovoru, nadam se da ce ga sluzit :)
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Svrsavanje o "genijalnosti" iPhone-a opet na Dnevniku Nove TV *puke*
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jos da je ovaj bumper case kvalitetnije napravljen :) Ima daleko boljih produkata na deal extreme nego sto apple daje besplatno. Fuj
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Pa nece kritikovati nesto sto prodaje. :lol: