Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]
    Odlican battery life na 11.4
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nemas Facebook.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jasta nego imam. Pa nece sigurno bit u ovim 1% potrosacima. :)
     
    Esh likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Neso

    Neso Komšija

  6. ming

    ming Veteran foruma

    I onda vidiš one prognoze i stručna mišljenja ''eksperata'' iz struke kada kažu ovo su zadnji trzaji Applea.
     
    Sena likes this.
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Apple je više od tech kompanije i to se odavno zna. Da je tržište racionalno i informisano, Apple bi davno propao. Ne zbog toga što su im loši mobiteli (daleko od toga), nego što se bezobrazno precjenjeni. Ne znam kakva je analogija, npr ovaj novi Bentley SUV Bentayga entry level košta najmanje oko $200k , dok je Audi Q7 top specs upola manje. Ko voli neka izvoli, isto kao iPhone. Mogu razumjeti strance i ugovore koje dobivaju sa operaterima, kao i standarde njihove pa se mogu preseravati sa novim iphonima, ali ne mogu shvatiti ljude koji daju svoje dvije mjesečne plate za mobitel samo da bi imali iphone i neku "extra kameru" koju jbni fb i instagram kompresuju na 200kb i kao primjete razliku ...
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa Apple je odavno premium. Društveni status. Funkcionalnost nije jedini aspekt. Vise je lejmera nego geekova. Nesto sto ostali tek brendovi ne mogu da skontaju.
     
  9. Ninja

    Ninja Komšija

    Samo kao telefon, iPhone nije ništa bolji ni gori od flagship telefona drugih proizvođača, razlike su u nijansama. Ali ako posjeduješ više Appleovih uređaja, razlika je drastična, a jedan dio mušterija je spreman platiti premium cijene radi toga. Drugi dio plaća radi statusa, ali taj dio je manji i izraženiji na bijedničkim tržištima kao što je naše.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    poznajem par ljudi koji upravo mi glavu probise sa ovim. kad se postavim na njihovo mjesto donekle i razumijem

    sinhronizacija izmedju appleovih proizvoda je famtasticna i to dugo vremena.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    Upravo,taj njihov ekosistem je neko savrsenstvo. A i ove bezicne airpod slusalice su po meni najbolje wireless slusalice,barem trenutno . One ogromne bose soundsport im ne mogu ni prdnut :p .
     
    Last edited: Aug 3, 2018
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Realno da imam keša na bacanje i da me briga, ne bi nikad pogledao niti jedan drugi proizvod pored jabuke.
     
  13. Ninja

    Ninja Komšija

    Pa nije to sad toliko skuplje da moraš bit bogataš.
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Realno ja ga ne bih ni pogledao ni da je jeftin ko Xiaomi :D
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Joj price.
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Ljudi imaju najjaci support u tech svijetu. Kad udjes u Apple store sa nekim problemom, ljudi te prime ko lorda. Profesionalnost i efikasnost na najvecem nivou...
     
    ac1dev likes this.
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupiš ajfon u Mijanmaru, realizuješ garanciju na Skenderiji. Ekstra. :D
     
    ac1dev likes this.
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa normalno kad te naguze pri kupovini. :D
    Ili kad trebas razbijeno staklo zamijeniti...
    LOL
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A Samsung te ne naguzi pri kupovini? Apple support ostali mogu samo sanjati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Iako nisam ljubitelj ni samsunga, barem ne placas 50% uredjaj a 50% brend.