Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nenadjebiva baterija, nema uredjaja koji to moze nadmasit.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    [​IMG]

    I kod mene xr skoro 6h sota danas, a jos 46% ostalo.
    Mislim da sam samo jednom uspio ubiti bateriju u ova 3 tjedna, i to kad smo pili na yt (video) puštao čitavu večer.

    Btw. Ako netko zna kako puštati yt u background bez jailbrejka i bez yt music pretplate nek javi :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Bilo je prije par trikova ali, sve su patchovali..

    Nadam se i ja da ima neka nova fora.
     
  4. DSA

    DSA Aktivista

    Imas alikaciju sa app store Musi
     
    kvaju likes this.
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]

    Dakle sot 7h battery 50% :D
    Ima i jacih xiomija mislim da slabijim hardverom a istom ili jacom baterijom od moje :D
    Jos da ukljucim energy saver stid me :D

    Ali fkt nema sta hejter sam apple ali 12h na flagshipu je impresivno. Gledam dobrih dealova za note 10 samsung a baterija 3500mAh kako ih nije stid u pm
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    YT Vanced

    Nvm, to je iPhone, nista jednostavno :D
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    e to je ta situacija sa applom...treba ti neka sitnica,nema...treba ti neka aplikacija ,ili nema ili je 20 dolara a ti ces je 1-2 upotrijebiti
    treba ti da nesto promijenis,hoces sipak...suti i trpi :D

    na handroidu mozes sve sto pozelis pa i vise od toga :D
    nego,bas vanced radi i na iosu ?
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I sta, Android je bolji jer mozes lako instalirat krekovane aplikacije?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma ne ulazim sta je kome bolje,ima izbora za svakoga
    Meni je bolji iz vise razloga a glavni je ta otvorenost

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zato ja uvijek furam jailbreak


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da
     
  12. nivla

    nivla Komšija

    opet fukarstina, das za mobitel milju i po i onda puno za aplikaciju koja ti treba 10 dolara pa trazis krekovano
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    aplikacije poput yt vanced nikad neces naci na storeu.

    i ne mislim na krekovane aplikacije nego na modane, zato neki i jailbreakaju iphone.

    evo recimo ja na androidu koristim bromite web browser, pa samo radi te dvije aplikacije ne mogu koristiti iphone.

    otvoris yt i safari/chrome, prste reklame na strane



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima besplatan adblocker za Safari. Ima i sistemski al valja platit. Eh da je sve dzaba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo ona priča ne možeš koristiti android bez roota, pa ja svaki rootao i nikad nijednu aplikaciju nisam iskoristio.
    Ovo osnovno radi i bolje na Ios-u 99% ljudi sasvim dovoljno.
    Ako ne možeš i dalje koristiti telefon kao mass storage I u dva klika na bilo kojem pc-u prebaciti fajlove je mana (ako nisu ispravili pojma nemam) a par aplikacija koje niko ne koristi, ebo to.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nije to ta prica...ja nikada nisam routao niti jedan telefon a koristim sve aplikacije koje mi trebaju
    Ok je platiti za neku aplikaciju,ako ti se svidi i da ispostujes developere ali u biti za svaku placenu ima vise besplatnih rjesenja pa onda nema ni potrebe placati osim u nekim posebnim slucajevima
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Prije je na androidu trebalo raditi root za banalne stvari poput screen shota. Ili si rootao i flešovao kuhani rom jer ti telefon nije dobio up to date podrsku. Ali nije vise to vrijeme. Sada telefoni od 300-400KM imaju zadnji android dok vecina alata dolazi out of the box, 6GB rama itd itd. Isto vazi i za kameru. Xiaomi razvaljuje u mid segmentu.

    I meni je mass storage, muzika sa lokalne memorije i cijena prioritet. Djaba bi placao skupolji telefon koji ima manje funkcija. Gledam i ovaj punjac koji ne dolazi uz telefon koji kosta 40KM, to ne odgovara punjac prosle generacije ? Mislim na preporuceni kabl koji dolazi sa telefonom.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    $$$$ kako povecati zaradu :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ništa nije savršeno. Ne bih se složio da je android riješio update, daleko je to od onoga što ios ima. Previše proizvođača, svaki ima neki svoj skin i tako dalje, otegne se a neki telefoni i ne dobiju više od jedne značajne nadogradnje
    Ali za 150-200 eura se ne može čovjek žaliti :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    iOS ce uvijek biti korak ispred jer je ogranicen na par uredjaja.

    Apple podrzava jos uvijek iPhone 6s, telefon star 6 godina skoro.. dok Samsung kroz dvije godine napusti uredjaj sto je van svake pameti.

    Volio bi da Huawei uspije sa harmony-em, treba nam neka svjezina.
     
    kvaju likes this.