Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A brate dajes dvije milje i sikiras se jel novo ili polovno. Sta ce biti u slucaju reklamacije...
    Koja je cijena tih telefona u telecomu?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nece nista biti u slucaju reklamacije. Kad je apple uredjaj pod garancijom ovlasteni serviser iz tvoje regije je odgovoran za rijesavanje problema a ne prodavac. Bitno je samo da uradjaj nije ukraden. Moj drug koji je radio u Afganistanu kupio polovan iPhone XS od amerikanca koji ga je kupio u Americi i kad je bio ovdje na odmoru imao neki problem sa 4g mrezom i otisao u mekline na pregled i utvrdili da je telefon defektan i za 5 dana dobio novi telefon bez ikakvih podpitanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Možda i ja da idem u Mekline da reklamiram fon jer u Photos aplikaciji nikakva organizacija fotki i drugih slika nije moguća.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Telefon kupljen, nije skinut onaj peeling s kutije, zaista je nov. Coverage aktivan sve ok
    Oznaka je M znaci da je nov


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Čestitke!
    Nek je sa srećom.
    Baš sam juče bio u MediaMarktu i malo čačkao 13pro i 13pro max.
    Bas su moćni nema šta.
    Uslikam nesto i prebacim sebi preko airdropa i osjetno su bolje slike nego na 11promax iako su i na njemu odlične.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U kojem si to Mediamarktu cackao? :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    U Mađarskoj u Pecsu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Btw, ima i fiskalni racun uz garantni list
    EDIT: Ovo je ipak samo za staklo i masku
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ima li smisla uzimati ovaj AppleCare Coverage+?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Za black friday bude ponuda 36 mjeseci garancije koja pokriva jedan lom displaya i novu bateriju ako padne ispod 80% i standarnu garanciju slucajnog kvara bilo cega za 100€ sto stvarno nije puno. A to mozes dokupiti sve dok ti je telefon pod ovom redovnom garancijom. Cak su za seriju 13 dozvolili da mozes kupiti apple care i poslije loma displaya. Znaci slomis ga i platis apple care oni ti zamjene display i ostatak garancije ti vazi za ostale stvari. Svakako nazovi mekline pa provjeri jel isto pravilo vazi worldwide ili je to samo za usa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Vedo and Reznor like this.
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Vazi, hvala, vec sam stavio neku basic zastitu, ali ako ovo funkcionise kod nas dobro bi i to doslo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako hoces najbolju zastitu za svoj novi iPhone look no further than www.mous.com

    Imam code na 20% popusta pa aka se odlucis kupiti javi da ti posaljem. Ja ih imam 3 crvenu i crnu koznu i jednu carbonfibre ne zna se koja je bolja.Telefonu je skoro 2 god i pored mog prljavog posla i dalje izgleda kao da je sad iz kutije izvađen. Budu često sniženja i još 20% na to i zna se baš jeftino proći.
     
    Reznor likes this.
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    Extra su maskice, samo trazim da ima poklopac za kameru da se ne ostete ove ringle :D

    Usput, dobra je ono cijena bila, evo sad je veca.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima na maski lip koji je malo viši od kamera tako da ne zapinju kad stoji na stolu a inace je to staklo na kamerama najtvrdje sto postoji. Neki saphire je u pitanju. Bas sam gledao rezenzije i tesko se osteti skroz.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Kralju, bolje još malo nadodati i kupiti orginalne apple leather covere :) baš jake cjene imaju ovi, ne sumljam u kvalitet, al mašala
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Meni apple leather case ne odgovara. Za 11PM je otvoren s donje strane a i komplet koža i masne ruke ne idu. A kako rekoh svako malo neka snizenja budu plus promo code i prođe se jeftino. Mene su dva izasla po 60km a jedan 28km sa dostavom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Clear case sa bumperom 50€ :eek:..
    Flip wallet case 13,99€, to je vec ok, doduse na 50% snizenju.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Premotali igricu

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma