Asus EN7600 GT

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ming, Aug 28, 2006.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Danas sam nabacio 7600gt nisam stigao da je testiram, veceras nabacim Vf700 i pustim koji test.

    Samo sam u Everestu vidio fillrate 6700mtex strahovito 8)
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Sto se ti i Qler obnavljate u hardu :) Samo tako
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Kler nema muda ko ja, on je stao na ploci i procu, ja sam i grafiku zamjenio. Uhh jedva cekam veceras kuci da pre malo pritisnem.


    Ima li ko FEAR da posudi?

    Edit:
    ___________________________________________________
    Eustace spammeru sa BitchNeta, odjebi u skokovima dok ti nisam kaktus u oko zabio.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    imam ja :D
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    E @sulu ima li kod tebe u hrasnom ta ista Asus EN7600 GT ali PCI-e.Znam da je 475 km :) i koja je razlika izmedu te tvoje i ove iz Plusa VGA EVGA GF7600GT CO koja je 449 km
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Nemam pojma, morao bi na googleu provjerit.

    Ta eVGA se nije proslavila kod jednog forumasha, ledi u igrama.
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    CO je serija koja je tvornicki klokana!
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    A koja je razlika izmedju CO i KO. Znao sam da je KO klokana fabricki a CO sam vidio samo na cjenovnicima?
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    KO serija je uber overclockovana u odnosu na CO!Medjutim u konkretnom slucaju evga 7600gt co radi na (580/1500) dok evga 7600gt ko radi na istoj frek(580/1500). Imaj na umu da nemaju iste hetsinkove KO ima veci heatsink sto je ostavljeno izgleda za jos dalji overclock. Nadalje ni fillrate im nije isti Co ima 24GB/s dok KO ima skoro 25GB/s (24.96) unatoc istim core/memory frekvencijama.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ja imam Vf700cu tako da jezgra ide preko 600mhz, gledao sam na netu 611 minimum za Asus, memorija posustaje na 1500-1600 e sad koliko budem imao srece sa sampleom.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vecina 7600GT ide oko 600/1600. Sad zavisi od primjerka, neki idu manje, neki vise. Moja 7600GT ide na 615/1630 sa stock coolerom. Samo me strah clockat memu posto nije uopce hladjena.
     
  12. Sale

    Sale Aktivista

    Pa dobro, hebote moja ima 5700 a oc 6600, a gdje je 7600 jaca od moje x800. Tako da mislim da po tome se i ne moze mnogo gledati.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    5700 markova 2005
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Slicno i kod mene. Imao 5800. Racunaj kad se clockne da ces imat nekih 6300-6400, zavisi kako budee isao oc :)
     
  15. Sale

    Sale Aktivista

    A sulu jesi gledao kako se krece temperatura!?!?! Bas me to interesuje??? :?
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    51° poslije igranja 55°
     
  17. Sale

    Sale Aktivista

    pa super, nije neka velika temperetura. 8) Jeli to sa zalmanom ili ?
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pokreni RivaTuner hardware monitoring, mozes pratit i kako se temp. kretala u igri...
    BTW kod mene je nakon pola sata CoD-a 2 u MP temp. 60C, s tim sto je stock cooleru pokmocu RT smanjena brzina vrtnje sa 53% na 35%. Tad nije puno glasan a dobro hladi.
    Inace je u idle-u 51C, a radi na minimalnih 25%.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Ma nisam sinoc stigao, veceras stavim zalmana i miran.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Qler prvo treba RAM-a da ubaci i HDD... pa cemo onda da opletemo po nekoj grafulji :D polako...

    a Sulu :D sretno ti sa grafickom :) samo kad ja budem kupovao :D bit ce 8600GT:D:D:D