ASUS K8VSE DELUXE

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by agent007, Dec 16, 2004.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Meni kod Asusa ne lezi layout :?
     
  2. djambo

    djambo Aktivista

    meni kod asusa ne lezi nista
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ni meni. pogotovo optika. :smt001
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    mislim da asus ima smisla samo kod intelovih ploča i možda su barebone-ovi dobri, ali dalje od toga ne bi išao... amd ploče, optika, grafe... sve to ima bolje za manje para.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Naravno :smt002
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    ja ljudi u pm po stoti put blatite asus.šta vas briga za njega chill-ujte.sto puta ste rekli da nevalja
    šutite više :wink:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    svi mi ovdje radimo za Abit i Epox pa nam je duznost blatiti i obezvrijedjivati konkurentnu firmu. :mrgreen:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Jest vala. :mrgreen:
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ajd sad ćemo stat, otkrili su nas... mene je toshiba tolko potplatila da imam još 5-6 mjeseci otplate dok ova sličica iz avatara postane potpuno moja :D
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Uhh tajna organizacija je otkrivena obustavit operaciju blacenja ASLUSA :shock:
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

  12. dr.web

    dr.web Novi član

    ma nije asus tolko los. po preformansama ova moja asuus a7n8x-e delux ( mislim nije moja ) na testovima pobjeđuje ABit NF7 s.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Eh gdje to procita....
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    na tomshardware :mrgreen: - smijesno je uzeti Asus pored Abita pfffffff.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    ehehehe
    tom's hardware


    macak tom
     
  16. Spider

    Spider Aktivista

    U asus sam se razocarao kad je cooler na grafickoj otisao. . .nije to igracka majka mu stara !!!


    A sto se tice ploce a7n8x-e delux nema sanse da pobjedjuje abit!!To se zove testiranje+kesh=SVERC KOMERC
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ja cu sa svojim Epoxom uzet svakoj Asusovki (K7) mjeru garantovano :!:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma to se podrazumijeva :smt096
     
  19. dr.web

    dr.web Novi član

  20. syss

    syss Veteran foruma

    pa koliko ja vidim abit je marginalno brži u unreal tournametnu i tu se vidi kako sve skupa funkcionira (znači komunikacija agp kontroler-mem kontroler-cpu) i da... već dugo postoji abit v2.0 verzija dotične ploče sa testa za koju čisto sumnjam da je sporija od ove revizije :wink:

    p.s. abit može i do 250fsb-a povuć, a ide nekih 225-230 out-of-the-box sa orginal bios-om i jedna nebitna stvar... abit je osjetno jeftiniji.