ASUS K8VSE DELUXE

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by agent007, Dec 16, 2004.

  1. dr.web

    dr.web Novi član

    Ali nismo rekli da je u pitanju cijena samo neki kazu da je asus sranje i da nema sanse da je bolji od Abita .
    Cijena u ovoj situaciji nije bitna
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pa ako pročitaš ponovo moj prethodni post, lako možeš zaključiti koja je bolja, bez obzira na cijenu. makar ne znam zašto bi toliko novce davao da bi me na kraju ograničio fsb tamo negdje kod 220-225mhz.

    ako misliš da je asus nešto posebno, samo pogledaj koji dfi lan party/infinity recenziju na netu i reci koja je bolja.

    stvar je u tome da je taj asus skup, nema top performanse i nije top clocker... pa šta će mi onda takva matična? naravno da ona korektno obavlja svoj posao, daleko od toga, ali da ima bolje kupovine - ima.
     
  3. dr.web

    dr.web Novi član

    Ja nisam rekao da ja Asus najbolji ali zasto neki kazu po forumu da je asus bezveze. Inace ja bih sad mijenjao maticnu za Abit .
    nema se gdje kupiti ovdje DFI pa je onda jedini izbor Abit ili epox.
    Ali treba reci da Asus nije los ali da je skup i da ima boljeg izbora.
    A ne da ne valja da praavi probleme (zasto?)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Asus je na memoriji osjetljiv, probaj 8RDA+ za manje para neces bolje naci.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ovako posto ocito nisam dovoljno nahvalio asus vrijeme je da malo i ja natarapanam.
    Posto sam licno pregazio negdje oko 300 ak kompova sa asusovim plocama mogu reci sljedece.
    Asus je ok ako mu das dobru memoriju i fin procesor.
    Nije najbrzi ali malo firmi ce ici grlom u kupine pa pravit super clockabilnu plocu koju ce kupiti realno manje od 1% kupaca.
    Ako i ima neki problem na ploci obicno ga nova revizija biosa rjesava.
    Ako ne promjeni se nekompatibilna komponenta i vozdra.
    Ja sam se licno opekao na epox rda+ plocu koja je u najmanju ruku bila muhanata.Te neradi ps/2 port,te steka hdd,te se u po frke resetuje....
    Jedina bas zamjerka asusu je poprilicno spartanski bios osim u deluxe modelima za koje mislim da su fakat preskupi.
    Uostalom svi su proizvodjaci tu negdje mozemo mi pricati kako je ova ploca bolja ova losija a realno su performanse +-5 % bio to asus,gigabyte,abit ili dfi
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Usput u postu navedena ploca je fakat dobra
    cool n quiet fakat radi ima dodatni ide kontroler (raid)
    sata,fina podesavanja u malo raskosnijem biosu i najbolje se osjeca u kombinaciji sa kakvim sata diskom.To je to
     
  7. dr.web

    dr.web Novi član

    asus a7n8x-e deluxejesil mislio ta . ( Zarna njoj procesor moze u cool n' quiet
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    pogledaj bios pod hardware monitor ili pod advanced options
    a mislio sam na k8vse deluxe
    ako ima upali u biosu
    i onda kasnije u winblowsu odes na device manager
    nadji procesor desni klik na recimo sempron update driver ubaci cd od maticne i to je to