Asus P5AD2

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by AMD, Feb 2, 2006.

  1. AMD

    AMD Novi član

    Podrzava li ova Asus P5AD2-Delux procesor P4 3.0 64bit 2mb L2,tamo na asusovim stranicam pise da podrzava p4 procesore sa 1mbL2......
    ???
     
  2. postal dude

    postal dude Aktivista

    heh pogledaj po stranici jos malo.
    a jarane kaki ste vi jos vam treba po googleu traziti umjesto da ustedis i sebi i nama vrijeme pa fino sebi pomognes,
    socket je isti znaci da mozes rokat lga 775 :wink:
     
  3. AMD

    AMD Novi član

    E nije tacno..........Procesor Pentium D je 775 socket i nemoze u svalu 775plocu vec samo u i945 i i955X!!!! :idea:
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    ama intel je smece bola neznam sto se zamaras sa glupostima, ja samo znam da intel nikada u moju kucu krociti nece.
    kupi amda zivi dugo i uzivaj u carima sexa.

    nista onda razmisljaj o drugoj maticnoj kao npr P5LD2 Deluxe
    ili P5WD2 Premium etc uglavnom hvala na ispravci vidis ovo mi je promaklo :wink:
     
  5. enno

    enno Novi član

    Problem sa ASUS plocama???

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje za vas?
    Da li je istina da ASUS ploce (npr A8N-E) za socket 939 nisu stabilne, tj da u 60% slucajeva nakon 7-10 dana prestaju raditi? Ako neko zna, bio bih mu zahvalan da javi na mail
    [email protected]

    UNAPRIJED ZAHVALJUJEM !!!
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    To je neka glupost, sta mislis bil je prodavali? Garancija je godina svako bi promjenio po 245 ploca.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    navedene ploče rade bez problema.
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Re: Problem sa ASUS plocama???

    Gdje si to procitao na nekom srpskom forumu posto oni pljuju po asusu, debili. Imas najmanje 3 clana na ovom forumu koji koriste tu plocu pored mene, mislim da nije potrebno da ti ista vise objasnjavam...
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    nisu baš sve asus ploče raj...
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ove novije generacije jesu. Neka kiča na ploči (Abit guru-turu-buru shminkka). EPOX je otisao u k..., DFi preskup.

    Samo nek je pasivna TM.
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ma ima ih dosta sa ping-pong biosom, pa stvaraju dječje probleme.

    dfi dagf 939 odlična ploča za relativno malu paru.
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ma asus je ok u globalu samo kad bi malo redovnije izbacivali bios-e.
    Po mom iskustvu najbolje je preskociti prve revizije ploca doduse kasnije znaju fakat ogoliti ploce u kasnijim revizijama (citaj fakat da fale neki kondenzatori,chipovi...itd)