Pozz , imam laptop na kojem je Ati x1250 graficka , tako mi je prijavi Everest.Ali kada skinem nove Catalyst drivere ne rade , tj. prilikom instalacije mi prijavljuje da nije nasao uredjaj kojeg podrzavaju driveri.Pokusao sam dosta drivera ali svaki tako prijavi.Trenutno imam verziju 7.7 koju sam skinuo sa HP Support stranice , ali najnoviji su 7.10.Zasto ne mogu instalirat , zna li neko ?
Ma jednom sam probao te Omega drivere i pravili su mi probleme.Ma samo mi obicni Catalyst trebaju , ali ne znam koje treba.Ali probat cu ih , pa da vidim sta ce biti