ATi Radeon X1300 512MB

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Shenron, Mar 21, 2006.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Ima li tko test toga? Mogu je jeftino uzet (130KM) pa se pitam dal to valja ista (nova kosta oko 265KM). Jest da nemam PCI-E, al uskoro prelazim na s939 :roll:
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    nemam pojma kakva je ali garant vrijedi tih 130KM :) ili mozes za te pare uzeti 9550 :D
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Samo jos da mi financije dopuste 130KM...malo kopam po novcaniku i bit ce gusto :roll:

    Necu za ovaj komp nista vise kupovat. Ovaj dajem mami i sestri, a ja cu sebi lijepo s939 :mrgreen:
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    zajeb :) sorry :D
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    A mozda su u sumi? :mrgreen:
    Falio si nesh :lol:
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

  7. Shenron

    Shenron Komšija

    x1300pro ... ovo je samo x1300...al moze posluzit.
     
  8. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Negdje sam cito za tih njenih 512MB da je dzaba jer ne moze sve izvuc. Isti fol ko i na ATi9600pro 256MB. Puno memorije na low end kartici. Opet je vjerovatno bolja od te tvoje 9800 sto imas.
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Naravno da nemoze iskoristiti 512MB, pa jedva da ih 7800GT iskoristava, o kakvoj 9800 pricas, Shenron ima 8500 kolko ja vidim
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Joj kad ovo dodje kod nas, narod ce biti u exstazi kad me neko upita ''koliko je 512-eska''.
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ma šta pričaš, pa to će bit top topova... "ja imam 6800gt 128mb... ma daj moj 1300 sa 512 pojede tu tvoju" :D

    nedo bog da netko ima 1300pro 512 :D
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    A nish. Nemam para je kupit. Coek bi je dao za 100km... ali neeemam...a za 100km tesko da ce se nac nesh bolje.
    Ne padam na te fore koliko memorije ima, al bilo koja novija graficka je bolja od ove moje 8500.
    A nish, onda cu cekat jos mjesec-dva pa uzet maticna, proc, graficka u komadu...
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    a nemoj to brate propustit za 100km, nova je oko 200km :wink: