BAFTA & Half Life 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by monK, Mar 2, 2005.

  1. monK

    monK Komšija

  2. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    Pa nezove se igrica džaba Polu-Život , ima ljudi koji su proveli pola svog života uz nju. A ako izađe i treči dio bit će ih još više, iako lično smatram da nije toliko zarazna. Sijetimo se Blizzardovi legalni droga, igraš dok ti oči neispadnu :shock:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    pa moze se reci da je ocekivano, mada je izgleda najveca greska kod igre far cry sto su je izdali pocetkom 2004. godine..
     
  4. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ne znam sta mi je i mnogi me kore... ali nekako mi nije bas nesto HL2... ono brzo sam odustao od nje i poceo trckarati okolo i zavlaciti se u misije (citaj bugovske) rupe.

    Mislim da je engine dobar pa cu cekati neke dobre naslove u njemu uradjene... ili cu prvo igrati HL1 u HL2 engine-u pa da se zarazim.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iako tehnicki nedoradjen i neoptimiziran [kad je PC verzija u pitanju] Halo mi je daleko bolji i od HL2 i D3. Opet cisto subjektivni osvrt.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    ufff, pa ne znam bas.. mozda hl2 i nije zasluzio sve te nagrade (npr. online), ali recimo ai u igri halo je blago receno katastrofa, a da ne govorim o nedoradjenostima nastalim prilikom konverzije na pc..
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad igras na Legendary tezini, mogao bi se iznenaditi kako je AI domisljat, a i bogami tezak...