Batman: Arkham Knight

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Mar 4, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hajde. Ako nista platio sam nvidia kod 20e, i necu moci igrati 2 mj. Valjda ce srediti ovo sranje.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Realno sad da se iskupe morali bi napravit port iznova i to da bude fantasticno optimiziran. Za sto bi im trebalo puno vremena, dakle no go.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma jedan patch moze rijesiti sve probleme, isto tako novi driveri u saradnji sa developerima (isto je bilo sa ACU, novi driveri su donijeli 100% performance boost.)
     
  7. xman

    xman Komšija

    Moze jedan patch puno toga popraviti kada su performanse u pitanju ali da li moze ubaciti ili aktivirati napredne graficke postavke koje su iskljucene,ili ih ustvari u PC verziji i nema.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa ima dosta opcija u ini fajlu koliko sam ja vidio.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Batman: Arkham Knight PC Version Delayed To "Fall 2015" After Major Issues

    Eto imaju vremena
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa ja dok se zavrse godisnji odmori :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Par prijatelja koji igraju na PS4 hvale igru. Meni se malo ne svidja kako se koristi batmobile, ides i unistavas sve redom, kao da vozis tank.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    iako je ovoliko los port rado bih ga zaigrao malo, al nam vade maslo. :)
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    :smt003
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Biće dobro ako je sam Rocksteady studio preuzeo na sebe da popravi igru.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Mogu mislit u koliko lijepih pm su odletila tih 12-orica sto su radili PC port, milione ljudi rad njih popusise
     
  19. xman

    xman Komšija

    Sad Rocksteady i WB ispadaju spasioci :lol: NEMA sanse da nisu znali da ce se izbaciti smece od produkta u prodaju. Nemoguce je da nisu znali da igra nece imati pola grafickih postavki kao verzija za konzole,da ce biti lockana na 30 fps i da niko od 12 likova iz tog studija nije zapravo probao igru na npr high end amd grafi poput r9 290x i da ustanovi da igra nije samo katastrofa,vec da je potpuno neigriva. To su brutalno velike degradacije pc verzije igre.
    Rocksteady i WB su to znali i svjesno pustili igru u tom stanju na trziste. Znali su da je pc gaming populacija navikla da igra na pluproizvodima i losim portovima,da igre popravljaju po ini fajlovima i da sute.
    Sokirala ih reakcija i uslijedila je akcija popravljanja.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Oni su stedjeli, pa dali posao nekim jeftinjacima, jos ih trebam zaliti