Batman: Arkham Knight

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Mar 4, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Yep, usteda ih masno kostala na kraju.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne radi igra ni na Nvidiji, nema to veze sa AMD-om.

    Naravno Gameworks igre se prave da rade lose na AMD-u, ali ovaj put su zajebali sve.
     
  3. xman

    xman Komšija

    Nisam mislio da na nvidiji radi ok al koliko sam primjetio iz komentara po netu na amd-u je situacija mnogo gora.
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Jos jedna igra koju cu s merakom piratizovati radi supacke politike :)
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker


    isti k... na obje platforme .
    sreca pa sam dobio pare nazad . posle spektakularnog launcha mortak komabata na pc moglo se ovo ocekivati . necu je ni odigrati toliko mi zgadila .
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    aevo kako ide na gtx770 poslije patcha

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro nije ni za ocekivati da sve rijese u kratkom periodu ali izgleda da idu u dobrom smjeru.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    “It’s been like this for months and all the problems we see now were the exact same, unchanged, almost a year ago.”

    "They both said that Warner Bros. was aware of the many issues facing Arkham Knight on PC and that the publisher chose to ship the game regardless, not to maniacally screw over customers—but because they believed it was good enough."

    http://kotaku.com/sources-warner-bros-k ... 1714915219
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    da nastavimo ovdje da ne spamamo drugu temu. Meni do sad najzanimljiviji dijelovi sa batmobilom, a svi se zale na te dijelove. Nekako mi osvjezenje, a ono ostalo sve isto :)
     
  11. xman

    xman Komšija

    Navodno ga ima previse i da ga forsiraju tokom igre.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    presao sam nekih 10% igre i do sad mi ga ima taman :D
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    grad je bas ogroman u poredjenju sa predhodnim naslovima, tuca nesto slabije odradjena (puno laksa), borbe sa tenkovima meni bas osvjezenje. Sve u svemu dobro skroz, presao oko 20% igre.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Jel bas nemas sta drugo igrati pa ne mozes cekati najavljeni patch "to fix il all"? :D Ako nista graficki bi trebala bolje izgledati,tj morala bi. Normal su vjerovatno medium texture. High i ultra nedostaju kao i metar drugih grafickih postavki a navodno postoji i game breaking bug kog su neki prijavili(kao i svaki batman do sad)
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni dobro izgleda a i ako poboljsaju prikaz to ce se jedva vuci na mojoj grafi jer je detalja tonu i grad je ogroman.
     
  16. xman

    xman Komšija

    Racunam da ce uz poboljsanje prikaza ici i poboljsanje performansi u odnosu na trenutno stanje.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    tesko uz ovoliki grad, moguce da bude indoor.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    i je li sta bolje sa ovim novim patchom?
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    ev skida je Steam jos, 35 GB mrcina