Batman: Arkham Knight

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Mar 4, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Shadows i texture moram na low i sva ona Physx cuda na off da bi zauzece vrama bilo u zelenom (tj
    ispod 2 gb). Tako i drzim i ne pada ispod 30 skoro nikad (vrti se u 40-50 vecinom).

    Za sve na high ti treba 4.5 GB vrama.

    Batmobile je s*anje nepotrebno, ne svidja mi se taj aspekt igre.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako za low teksture treba gtx770 i da imaš 4gb vrama bila bi slaba. Treba SLI da bi imao 60fps, loša optimizacija igre skroz.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ide ona i preko 30 fpsa i sa high texturama al igra upozorava da ce doci do stutteringa radi manjka Vrama. I tako i bude. Da je ova 770 sa 4 gb rama mogao bi komotno texture staviti na high.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ta igra jos popravljena... to je samo onako patch da se vidi da nesto rade.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ja sa 280x i prije patcha imam gotovo non stop preko 60 fpsa.
     
  6. xman

    xman Komšija

    Nece ni biti popravljena. Pare od verzija za konzole su pokupili,preorder odradio svoje a PC verziju kad bi radila u 120 fps na kartama starim 5 godina vecina pc gamera nece uzet iz revolta vec sa apetitom piraizovati.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    http://steamcommunity.com/games/208650/ ... 4900030355

    Vedo javi kako ide i kako izgleda :D
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    For Windows 10 users, we’ve found that having at least 12GB of system RAM on a PC allows the game to operate without paging and provides a smoother gameplay experience.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    @dmr nemam sta javljat kad imma grafu od svega 2 GB Vrama xD , za full detalje bez opasnog stutteringa ti treba bar 4-6 GB Vrama

    a ev upravo skida patch, 2.5 GB je
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd javi mozda su smanjili zahtjevnost vrama
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    I dalje trazi oko 4.2 GB rama ako hoces sve na ON.

    Ja igram na ovim postavkama, ide 35-60 fpsa:

    [​IMG]

    A izgleda nice:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Probao sam i sve na high, i ide ok, al onda kao da pocne swap sa Vrama u ram, pa fps padne na 20 i koji fps.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa nije bas toliko losa situacija koliko vidim. Sa 3GB vrama moze sve na noramal a za sve na high moze 4GB vrama, pa cak i 3,5GB na 970 :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. xman

    xman Komšija

    FPS limit je 90 i kod mene je zakucano na 90. Sve na max. Odlicno izgleda.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    ma ja, 980 je potrebna za 1080p / sve max, 60 fps.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ne moraju ove nvidia dzidze, samo nek su texture detaljnije. Al kod tebe to bas slabo za tu grafu ako pada na 35 na tim postavkama.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Batmobile pojede fps, sa njim kad picis tu padne najvise, jer milion iskri, fizike rusenja itd itd.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni ne pada u batmobilu toliko ni na onoj prvoj verziji igre, valjda je sad bolje?
     
  18. xman

    xman Komšija

    Radi vrama jedino,4100mb je kod mene na onom slideru.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    We are very sorry that many our customers continue to be unhappy with the PC version of Batman: Arkham Knight. We worked hard to get the game to live up to the standard you deserve, but understand that many of you are still experiencing issues.

    Until the end of 2015, we will be offering a full refund on Batman: Arkham Knight PC, regardless of how long you have played the product. You can also return the Season Pass along with the main game (but not separately). For those of you that hold onto the game, we are going to continue to address the issues that we can fix and talk to you about the issues that we cannot fix.

    http://steamcommunity.com/app/208650/di ... 860269/#p1

    Zar nece ljudi preci igru i vratiti..