Batman: Arkham Knight

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Mar 4, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    sumnjam da ce vratit pare ako ti na Steam profilu pokazuje da si otkljucao pola achievementa (neke dobijes kad predjes odredjenu misiju/level)
     
  2. xman

    xman Komšija

    Igrao malo duze i fps dropova itekako ima,nisam jos vidio kakva je situacija u batmobile-u ali onako kada letim iznad grada zna pasti na 60+,u jednom momentu sam vidio i 59. Sto je previse. Jer gledam na netu skoro ista konfa i kod lika je islo od 125 do 52. Elem lose,ustvari jako lose, 980 Ti su najbrze karte na trzistu da bi ih nista posebno na ekranu natjeralo da vise nego raspolove ramerate koji bacaju.
    Ne vjerujem da ce biti vise patcheva jer im se nece isplatiti,igra ce biti piratizovana i opet vecinom vracena na steamu.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma meni i ona prva verzija ok
     
  4. xman

    xman Komšija

    A to je zanimljivo jer nemaju svi iste probleme. Na kojim postavkama ti konkretno igras i imas li stuttering i ostalo? Na toj karti po do sada vidjenome ne mozes imati konstantnih 60 fps na medium?
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sve na max osim onih nvidia dzidza i fpsi su 50-60 sa vsync sto je po meni super ;)
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    novi patch, Vedo kako sad ide?

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao je jos neki patch, hm, rekao bi da manje ima onog zastajkivanja po pola sekunde, fps je i dalje 35-45.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsih ga, oko 90%, ostale mi samo one Riddlerove zagonetke, ostalo sam sve odradio. Ne znam sta raja kuka, niti jedan crash nit bug nisam imao.
    Meni je ovaj bolji od Cityja i Originsa, al kec mi je i dalje najbolji.
    Graficki preimpresivno, ne sjecam se kad je neka igra imala ovaj nivo destrukcije.

    Kraj mi je s*eb, odgledah na YT i pravi kraj (dobijes ga kad odradis 100% sve),i on mi nije jasan nikako. Ko, sta,kako. Azrael mozda?