Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa opce je poznato da samo kolinsu radi battlefield

    ko se sjeca bf3 kad je svima u pocetku crashao, kolins je igrao bez frke :D

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    cujem jebu vas sniperi :D
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Niko ih ne brani. Slažem se, izbacili su poluproizvod. Da ga nisu izbacili dobili bi: hrpu nezadovoljnih jer im je i bf4 dosadio za 3 god + igra bi izašla tek za jedno godinu i pol. Kažem za godinu i pol jer im je toliko trebalo da srede bf4 da bude onakav kakav je trebao biti na izlasku da bi mi ko igrači bili zadovoljni. Usto, s ekonomske strane, cod kao glavni konkurent bf-a bi izašao jedno dvaput isto tako bugovit do bola i to dice ne smije dopustiti. Tržište igara je takvo kakvo je. Oba tabora se bore da ukradu onom drugom dio kolača. I da, meni radi bf ;) btw ja pokušavam biti realan i ne ponašam se kao neko informatički nepismeno dijete koje se apsolutno ne razumije u proces izrade igre i kojem mora sve biti za 2 min jer je dao pare.

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Djesi strucnjak nismo te prepoznali :D
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tu sam troleru ;)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa ako neces meni pomoci pomozi bar onim ljudima tamo poslao sam ti link :D
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mogu ti pomoći jedino da ti pronađem nekome kome ćeš prodati igru jer ćeš možda jedino tad prestati kenjati kako ne valja hahaha ko je bošnji ugodio taj se nije rodio ;)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gori si od Nintendo fenboja
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma ja samo malo pristajem na muku onima koji ne silaze s igre a samo kukaju kako ne valja. Ako ne valja ili je prodaj ili nemoj igrati i zivcirati se dok je ne poprave :) ni ja, a ni oni koji kukaju je ne možemo promjeniti...

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mi na konzolama stvarno sa stabilizacijom nemamo nikakvih problema.
    Daleko bolja stabilnost FPS nego na BF4. U 100 sati koliko igram, samo mi jedno crash igra. Inace sve tip top. Mene jebe losa balansiranost nekih stvari, koje uticu direktno na tok gameplaya.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Na prijasnjim BF je teamwork za dvije klase bio bolji. Barem meni. Cak i na BF4. Tebi kao snajperisti sa brda to mozda tako nije izgledalo, ali je bilo to puno bolje. Raja se trudila. Sad svi snajper i prst u uho.

    A sta drugo da radis nego da kukas? To je Bosanski nacin feedbacka. :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Potpisujem sve sto je receno za teamwork. Identična slika u ekipi u kojoj ja igram. Sjedne se u mali tenkic i hajmo rokati, jer se navodno zgine u velikom tenku brzo. Znaci problem je sto se zgine, ode KD razumijes. Ja sjednem u veliki tenk i niko nece na mene da se spawna i ja se vozam s njim sam po mapi. Sta dalje pricati? Nema veze sto se s velikim tenkom uzme zastava, problem je samo sto se zagine brzo. Ljudi igraju COD-a na BF1. A da probate instalirati nove NVIDIA drivere? :p
     
  13. xman

    xman Komšija

    @Patton2410 Pricam o situaciji gdje pokrenes igru i uletis na random server,u random squad. U 700+ sati nisam mozda dva puta bio u tenku kog mi gunner ne ukrade kad izadjem repair da radim,il da mi napise da odjebem iz helija jer hoce sam da bude u njemu i TV all day. Support mi municiju nije nikad bacio itd itd
    Teamwork kao opcija postoji,ali ga nema bez da igras sa svojom rajom. A tada je sniper jako koristan.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma sa rajom je to skroz druga igra, vala nema bolje igre za drustvo.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Od BC1 dana igram sa istom rajom. Uglavnom i igram BF samo kad imam sa kim u squad. Sam na ovim silnim BF nisam proveo ni 5-10% vremena.

    I kada uradim paralelu, pun squad raje na BF1 i na prijasnjim BF sa istom rajom... Prije daleeeko vise smo pomoci imali od saigraca. Ne opisivo vise.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    DICE LA, preuzima kontrolu nad odlucivanjem oko BF1 MP promjena. Oni znaju puno bolje balansirat igru od DICE Swe.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    To stoji al prica je bila o sniperima i tome kako su op i beskorisni a BF3,po vecini najbolji, je bio pun op elemenata i igranja na KD. Visestruko je beskorisniji onaj kamper u tenku od snipera,jer tenk kao tenk je glavni kada je osvanjanje bilo cega u pitanju.
    Meni licno u BF1 beti sniperi nisu djelovali op,ima ih puno al meni je to pasalo jer vecina je losa pa imas meta :mrgreen:
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Snajperi su OP, sto istovremeno privlaci veliki broj igraca na svakom serveru da ih koristi, sto podrazumjeva da od njih 20 sto snajpa na serveru, 3-5 max ce biti korisni za tim tako sto barem flare koriste na zastavama, dok ostali se napucavaju sa drugim snajperima, ili sta vec rade po brdima. Te stvari koje su bile OP, na BF3, opet nisu utjecale na teamwork kao sto prevelik broj beskorisnih snajperista utice. Bozanski Famas kad je tek Back to Karkand izasao, je ucinio samo da se ljudi kurce previse, ali su i dalje bivali po zastavama. Usas 12 sa frag rundama je cinio da svi hrnu na Metro i pucaju profefesionalno u zidove za killove. Opet su snajperi bili mnogo beskorisniji kad je MAV bio op pa samo gazili ljude dok su smjesteni u svom spawnu.

    Zato mi je Amiens najdraza mapa. Najmanji broj snajpera, najbolji teamwork.

    Bdw. Support dobio buff suppressiona, pa sad imam osjecaj kao da igram BF3 opet. :D
     
  19. xman

    xman Komšija

    Naravno da jesu. Tenk kemper prvi na listi sa 50 kilova,ja drugi sa dva-tri manje. Metro i ti sa usas glupostima prvi sa 150 kilova,ja drugi sa 100+ . Onaj u heliju 20-ak kilova i nemesis ribon (sto jasno ukazuje kako je igrao) a ja sa dvostruko vise kilova na firestormu npr plus spotanje,lockanje soflamom,sekunda traje da ga postavim.
    Dakle ne maknem sa brda a korisniji il podjednako beskoristan budem od velikog broja non-snipera.
    U peaku reflexa sam mogao na davaman peaku rush,kao defender skidat ih ko na traci da privirit mcomu ne mogu.
    Elem dobar sniper na brdu nije ni blizu beskoristan ko ovi likovi koje sam naveo,a ima ih puno.
    Treba ogranicit broj snipera i to je to. Vjerujem da je glupo kad ti pola ekipe lezi po brdima :mrgreen:
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Takvih snajpera je bilo na prste nabrojat.