Battlefield 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by maxy, Dec 29, 2005.

  1. maxy

    maxy Novi član

    koja "minimalna" konfiguracija za navedenu igru (kad kazem minimalna mislim kad sttavim low detail da ne trza)

    pozz :oops:
     
  2. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ima vam kod covjeka u klubu ATI RADEON 9250 512 rama neznam koji je proc.... i radi mu Battlefield sa minimalnom rezolucijom i detaljima bez problema (ima najnovije drajvere kad je imo neke starije nije mogo uc u onaj meni samo se zaledi slika) al sto je najvaznije ne trza kad se igra :wink:
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    da ne otvaram novu temu, nabavio sam BF1942 :D i igra mi trza nenormalno!!! ono kad biram gdje da se spawnam, ide OK, ne trza, ali cim se "pojavim" NENORMALNO trza, na bilo kojoj rez.... i nemam nikakav patch, jel do toga? cuo sam da je neki obavezan, ali ne mogu da vjerujem da je do toga bas toliko...
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    9550 za ikakvo ljudsko igranje.
     
  5. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ama ja vam kazem ima mi prijatelj u klubu ATI RADEON 9250 512 RAMA i proc mozda Pentium 2,5 il semprom neki i radi na rezoluciji 640x--- i sve na low i uopste ne trza

    @Qler:
    nekako mi se cini nemoguce da ti trza na toj konfiguraciji (mislim iskljucivo na graficku) procaackaj sta mora dobro radit
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Rekao sam ljudsko.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma i meni se cini nemoguce jer sam je igrao na PIII 256MB SDRAM geforce2 i isla je, doduse sve na lowest :D ali nije trzala.... a meni nece....jos se nadam da je do tog patcha :D
     
  8. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ama procackaj nesto nije do patcha jer igro sam je bez patcha bas na slicnoj konfiguraciji (duron je vamo bio) al vrijedi ispoobat (odkud da krnes to igrat na spram BF2,BFV)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma dobio je :)
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Mirza ja sam ti nabavio neki patch.Dok ja nevjerujem da je do toga.Meni je na celeronu 800 Mhz,256 SDR i Gefoce 4 64 mb islo kao mlijeko na medium detaljima.
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    kod mene je ovakva situacija:

    iam pIV 1.7ghz i 9550ge i 236mb rama i sad stavim sve na high i trza ko lud jedno pet minuta. onda ide glatko skroz.

    ja stavi msve na minimum i opet trza pet minuta ko lud pa onda glatko ide.

    jel vo sve do rama?
     
  12. Tenga

    Tenga Aktivista

    Najvjerovatnije.
     
  13. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Operite noge i sve ce biti bolje :D
     
  14. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    BF2 najvišeeeeeeee zavsi od kolicine rama,eto ja sam jedno vrijeme imao 512 MB pa upgradeovao na 1GB razlika je pravo velika,prije sam morao igrati na medium detaljima a sad bez problema ide na high sa ukljucenim AA 2x