Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Kako ce samo potkupiti US vojsku sa ovim!!!
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Onaj momak sto prodaje u BBI, jel to onaj crazyjoey sa ovog foruma ? Interesuje me cijena boxed verzije xD Negdje je mescini napisao al' nemogu naci.
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja


    Ahahaha, bas me interesuje kako se mices dok si u cucecem polozaju, u igri to mozes, ;) Kako to u simulatoru izvodis, ne znam :p
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Nije nam nista potvrdjeno, bilo je govora oko nekih 70-79KM,ali je to samo spekulacija, dakle dobavljac nam jos nista nije za boxed ediciju potvrdio 100%, a za brojeve je cijena jos uvjek ona kako je kolega Joe rekao.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    • Caspian Border
    • Damavand Peak
    • Grand Bazaar
    • Kharg Island
    • Noshahar Canals
    • Operation Firestorm
    • Operation Métro
    • Seine Crossing
    • Tehran Highway

    OPERATION FIRESTORM
    [​IMG]
    [​IMG]

    OPERATION MÉTRO
    [​IMG]
    [​IMG]

    DAMAVAND PEAK
    [​IMG]
    [​IMG]

    GRAND BAZAAR
    [​IMG]
    [​IMG]

    CASPIAN BORDER
    [​IMG]
    [​IMG]

    SEINE CROSSING
    [​IMG]
    [​IMG]

    NOSHAHR CANALS
    [​IMG]
    [​IMG]

    KHARG ISLAND
    [​IMG]
    [​IMG]

    + mape iz back to karkand paketa, karkand, gulf of oman, wake island :D biche frke
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    pa jeftinije naruciti na game.co.uk ak je tolika cijena :roll:
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ja cu isto tu limited narucit :D pa sta bude, cekam da izadje, strpljen spasen, jel server bukiran ? :))

    jel ima nas koji ce dobit kakve slot free :p da ne cekamo :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Iz Indije, boxed limited edition 60 KM sa shippingom. Po zelji moze tip otvorit kutiju pa poslati samo key, a DVD & kutija kad stignu (20-ak radnih dana). Mislim da je to najbolja opcija. Provjeren tip, tako smo uzeli BF BC2
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Vedo javi kada bude aktuelna ta indijska veza.. :wink:
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    vec je aktuelna, samo kontamo pricekat da prvo starta bf pa da narucimo, jer ovako, preorder samo radis :D
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  12. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    A uvijek imate i Shopto, od njih pošiljke u prosjeku stižu za 4 dana. Istina, skuplji su par funti od Gamea, ali makar znate da će vam igra stići nenormalno brzo (npr. ako je pošalju u petak, tu je u ponedjeljak, dok je Game sporiji prilično; govorim o Sarajevu, a vjerovatno je sličan slučaj i sa ostalim bh gradovima). Također, nije Limited Edition, ali možete preživjeti bez tih par dodataka (najbitnije je da je Karkand DLC tu).

    http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/ ... ition.html
    +2,5 poštarine = 35 i sitno funti iliti 80KM

    Edit:
    A znaju često poslati igru i nekoliko dana prije nego izađe, pa ako bude sreće, postoje dobre šanse da vam stigne na dan izlaska :)
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sa Game je 5 dana za Sarajevo max, imam 30+ narudzbi
     
  14. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ma i ja sam od njih naručivao dosta igara, ali se skoro uvijek načekam 7+ dana. I velike su šanse da mi carina čekira pošiljku i naplati 3,5KM dodatno. Rijetki su slučajevi kad mi nešto sa Gamea stigne u roku 4-5-6 dana.

    Edit:
    Dok Shopto ne stavlja cijene artikala na pošiljke, pa ih carina ni ne gleda.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako sam dorbo svatio, kada vas lik pogodi.. pojavit ce se na minimapi na recimo sekundu ili tako nesto. Jako losa opcija. Ako se uzme u obzir da gravitacija ne utice na tenkovske granate/rpg.. no comment. Sta god da ti je na nišanu, pogodit ces. Ne kontam zasto idi u nazad sa tim stvarima.
     
  16. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    apparently nase poste sad sve igre salju na carinu meni i mom jaranu u zadnji mjesec sve sto je doslo bilo je ocarinjeno za 50% koji shit i koja drzava jbt
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ja šta je hejta za onu BF3 pjesmu majko. Oni mora da su mentalno poremeceni ili nesto. Svaka BF pjesma, osim 1942, je bashana. A mora da su gluhi jer core pjesme je ostao isti od pocetka pa do danas, i to je razlog zasto je volimo. Opet kazem ne mozes ti 1942, koja je tema napravljena za WW2, stavit na moderni shooter ciji glavni dio su spec ops jedinice.

    Nabijem hejtere na ono. Nadam se iskreno da tih nema ovde :smt005
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ganjaj ti svog postara, sigurno ti on koci dostavu (ja znam da ce to doci za 4 dana, i na posti naglasim da mi postar ne nosi igru, da cu ja istu pokupiti u posti. ako on odnese, ja je dobijem 2 dana kasnije) ;) igra dolazi za 4 dana u postu. BF3 je 5. igra koju sam kod njih narucio, a L4D2 mi je bio zagubljen, nakon 40 dana poslan novi, dosao za 4 dana, a dan nakon dolaska je dosao i prvobitni primjerak. Tako da su ljudi korektni maximalno. Znaci, dobio 2 igre po cijene jedne :D
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    http://www.pik.ba/artikal/1658836/battl ... ey-za-pc-/

    Sta je sa ovim tipom?

    Ako je momak ispravan najlakse je kupiti kod kuce,ja ga maloprje kontaktirao i rece da ide samo kljuc a igru treba "nabaviti" na netu ili preko origina. Jel ovaj Limited bas obavezan posto ja i necu provoditi bas neko ozbiljnije vrijeme uz igru jer nema se bas vremena od posla i porodice,jedino da otkinem od spavanja :D
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ako je to klasični Limited Edition, onda podrazumijeva par dodataka (Exclusive Type 88 LMG with bipod; Exclusive Flechette Ammo for DAO-12 shotgun; Exclusive flash suppressor for SKS sniper rifle; Day One Access to the DAO-12 shotgun), po meni daleko od neophodnog. Ali postoji šansa da podrazumijeva i uključeni Back to Karkand DLC, što je već bolje (4 mape iz BF2), tako da bi se najbolje bilo raspitati kod lika direktno.


    Sumnjam da je do poštara, kako bi mi onda donosio sa Shopto.net-a pošiljke odmah (kao što rekoh, 4 dana u prosjeku)? :p Jedino da on ima nekih loših iskustava sa Game.net-om, pa da namjerno samo njihove pošiljke zadržava :p