Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Mislim da je KingT mislio na grafiku :)
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa i BF2:BC izgleda bolje nego Crysis...
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Od dvojke - da, od keca - ne :)
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Meni BFBC2 neizgleda bolje ni od dvojke ni od keca
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    uz dvojku sam diplomirao :D
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Po prvi put docekujem veci BF release sa dobrim hardverom. Uvijek je ta igra bila poticaj da kupim nove dijelove :)
     
  7. triforce2

    triforce2 Novi član

    Moš ti xd.

    Ja CoD2 igro na low fps, CoD4 dero na low fps, BF2 isto. Kad sam dobio hardware jak i dobar FPS dosadile me igre. Evo isto i sa BC2 ( mada nije BC2 kriza kolko je CoD4 bio ).

    Mogu samo sjest i molit Boga da optimizuju igru... Ako do jeseni ne nabacim Quad ( a gledam onaj i5 T2500 3.4Ghz, i mozda 8gb ddr3 rama da nabacim )
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma samo da ne useru mp, sp ionako prekucaš za 5h. Samo da je dobro optimiziraju, fine i velike mape da urade, dedicated servers, lean i ja zadovoljan.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mp je najbitniji kod bf-a :D nista drugo :)


    ah ti stari gejmerski dani :D
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    ma ja nisam ni BF BC2 igrao SP, nikako igrao nisam. Samo MP.
    Isto ce biti na i na BF3, ako skontam kakvu opasnu graficku :D
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Ma nema od ove igre nista ba, samo grafika, grafika i grafika, nidje dizajna i gameplaya, ebo ih COD.
    Hoćel bit nelinearnih nivoa? Neće. Hoćel bit istraživanja, šunjanja i priče? Neće. Hoćel bit taktiziranja a la Rainbow Six? Neće.
    Ratne igre su shit, uglavnom.

    Meni je najbolja vijetnamska simulacija Far Cry, koji nema veze ni s Vijetnamom, ni sa stvarnošću :D Da hoće neko napravit takvu pravu ratnu igru, to bi bila revolucija, ja ne znam kako ljudi mogu kupovat ova linearna smeća sa softcore multiplayerom :D
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Kakve veze imaju svi ti elementi u MP igri? SP je cisto kao mali bonus za n00bove da se malo ustele pucati.

    Nek ostave sve kao u BF:BC2 i nek dodaju kao sto su i najavili 32vs32 + avioni + nove mape = droga za narednih par godina :smt007


    Sve si nam rekao :lol: Bar 10 ljudi sa ovog foruma je ostavilo preko 300 sati uz BC2 pa mislim da nisi bas u poziciji da sudis jel' BF serial soft ili hardcore
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    BC2 multiplayer nije nista posebno.
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    ako bude ko bc2(a bice) FAIL
    a jeretek sve sto si to nabrojao imas u bf 2 :D sto se tice ratne igre :D
     
  15. JaLa

    JaLa Komšija


    Kakav FAIL ? :S

    Pa pola foruma igra BC2...
     
  16. triforce2

    triforce2 Novi član

    Ne kontam... BF2 je bio bolji ali ništa pretjerano.-- Čemu pljuvanje po BC2. Da hoće bit ko BC2 bio bi sretan... Strah me da ne useru...
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    dje ba pola foruma ? bc 2 je fail zesci jednostavno dobar je i golf 2 dok ne probas nesto bolje :D

    @ovaj iznad mene
    ne pljujem po bc2 al ako bf3 bude ko bc2 bice fail to je ocigledno 32 vs 32 sa tim njihovim fail enginom i hitdetection ne moze nikako radit na server strani a da to necem valja i ja ko igrac ne zelim public igru ! zelim igru u kojoj ima taktike nadmudrivanja itd.. skila na kraju prije svega a ne port :D
    zato molte boga da ne bude ko bc 2 :D
     
  18. triforce2

    triforce2 Novi član

    Pa to se pdorazumjeva paša... Ako tako nebude mogu se slobodno posrat na igru xd

    Ja sam mislio ko BC2 u fazonu da je oruzje isto, klase i tako te neke stvari :D
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    BC2 je bas odlicna igrica, jest da ima bugova, gameplay. ono sto ja volim teamplay, za razliku od CoD koji je arkadni fps

    ova ce imati bolju grafiku, gameplay, a bit ce i bolji teamplay, nesta ce napraviti ne mogu stati na BC2, i sto je najvaznije pravit ce se posebno za PC i nece biti port sa konzola, ne moze konzola podnijeti onakvu grafiku
    singleplayer nije bitan kao sto je multiplayer, tako da, ostaje da vidimo
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator