Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja sam dobio key na i3d stranici, ali kao i kod vede key nije validan tj. in use, dijele keyeve vec koristene po par put, lafinasi pravi
    I ja sam im mail pisao a oni nista, samo ofirno odgovorise

    Nista narucio sam igru od Bronka treba ovo par dana da dodje, necu vise da se nerviram oko ovoga nabavljanja beta keya preko svakakvih stranica jer je nemoguce vise dobiti ista.
     
  2. perke

    perke Aktivista

    Beta kljuceva ima na ebayu, sad sam uzeo za $7, sve legalno i uredno radi... free kljuc nisam mogao naci nigdje vec 3 dana, sve brzo ode


    edit: igra je beton, jos da se malo utegne do final-a
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Cuj 7$ za betu, bolje da si dodao jos dva-tri puta toliko i preorderovo igru :)
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Steta sto nema jos barem 1 mapa u beti. Na kojim serverima igrate? meni su sa najboljim pingom na i3d
     
  5. perke

    perke Aktivista

    preorder je skoro 100km a hocu prvo da vidim na sta lici... tako da mi ovih 10km i nije puno
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam dobio info iz prve ruke od dvojice jarana. kazu da je igra shit. razlozi:

    1. hodanje je skroz loshe uradjeno, kao da lebdis. ko da po mjesecu hodas
    2. dizajn oruzja nula bodova, kao da ga neki djecak radio
    3. skakanje ko po trampolini...
    4. problemi sa serverima.....

    obojica su vec otkazali preorder
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Hm, pa dobro sad. Nekom se svidi, nekome ne. Od tih problema, samo sa serverima je bilo malo zezanja, nekad kao da lagga ono, blokira i sl, al ne na svim. Oruzja ima jako malo na pocetku, nema unlocka tako da se na 3-4 puske i par pistolja ne moze ocijeniti sve u igri. Skakanje mi se cinilo uredno, mozda malko vise nego sto treba, al nista sto se ne moze popravit obicnim patchem.
     
  8. Encor3

    Encor3 Aktivista

    I ja igram na i3d uglavnom, ponekad multiplay, preko dana je ping 40-50, navece kad su optereceni 60-70. Nick je twizzler pa ko igra nek me doda.


    @kolinsb pusti to info iz prve ruke, nekome ce se igra svidjeti nekome ne, ne mozes znati dok ne probas. Ja sa hodanjem nisam primjetio probleme, niti sam vidio da se iko do sada zalio. Oruzje koje je u beti uglavnom jeste lose uradjeno ali to nije neki minus. Skakanje samo po sebi nije problem, nego recimo pri padu sa treceg sprata mozes lako ostati nepovrijedjen, a cak i ako samo skocis neces poginuti. Znaci problem je gravitacija :smt003 ali vjerujem da ce to ispraviti. Ovo sa serverima ne znam na sta se odnosi ali kod mene je u redu, pri opterecenju malo veci ping ali nista nepodnosljivo.

    Evo bit ce jos beta kljuceva u toku sedmice, vjerovatno sutra.

    http://www.fileplay.net/
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hm, ja sam usao, i ide loading, cujem u pozadini zvukov, sve, al stoji na loading....

    mozda driveri?
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    perke pre order na game.co.uk je 28 funti zajedno sa slanjem = 60 KM:)
     
  11. perke

    perke Aktivista

    nemoj reci da ti ne radi rodjendanski poklon? :(

    mujka, hvala.. sumnjam da cu imati vremena za igre, ali ako budem eto i mene u squad 8)
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    stavi ove
    10.1 drivere :D meni radi sve
    samo mana je sto je igra totalno ne optimizovana :D tako da je moguce da je do konfe
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Sa medicom najlakse idu poeni :D
     
  14. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Sutra u 11 ujutro na http://www.fileplay.net/ ce biti jos kljuceva. Probajte ugrabiti i vi koji vec imate ako budete tada online, pa podijelite kolegama sa foruma :smt006
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    10.1 drivere


    koji su to driveri mujka, znal iko, odakle da skinem, i koja tacno verzija???
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    konto sam da imas ati karticu :D
    al svejedno skini najnovije od nvidie trebalo bi radit
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Hvala Encor3-u, dao mi je key, radi. Medjutim, vakat izgleda novoj grafi, ovo cudo ide 15-20 fpsa na Quadu & 8800GT. A mozda je i do beta verzije. Nick je Vedo_HWB, pa mahnite ako se vidimo
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    ja sa 4850 1280 reza ne pada ispod 60 :D
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo probo sam i ja ovo cudo..... sto se tice okruzena, isto mw2.... gameplay mi je losh.... u neprijatelja treba ispucati okvir i po metaka da ga ranis....