Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

    ExWizzard
     
  2. JaLa

    JaLa Komšija

    nek' se zna, nick je JaLa_HWB pa navalite :D
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Jala & myself veceras 8)

    [​IMG]
     
  4. zalizani

    zalizani Aktivista

    pRIVATNIK rAHMAN :)
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

  6. extibo

    extibo Komšija

    Sve sam ovo probao osim finti sa C4 i UAV. :D
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Recon c4 , bacis sve chargove na objectiv i boom , unisten objectiv to mozes u 20 sec zavrsit.
    Takodjer ovaj repair tool kod engineera radi solidan melee damage :p
     
  8. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ja nisam igrao nepamtim, nema se vremena a i dosadilo je igrati sa 30 fps. Jeli bilo kakvog napretka po tom pitanju, znam da su bili zakazali neki "maintenance" za 16.2 cini mi se. Da li su ista radili oko fpsa?

    I dobio sam jos par kljuceva koji valjda rade pa ako neko hoce da proba nek baci pm.
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    Ja od prvog dana igram na MEDIUM, 1680-1050 i ide normala, nekada zatrza (dim i dr.) ali je sasvim ok.
    Cekam punu verziju ko ozeblo SUnce :)
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Sumnjam da ce puna verzija raditi sta bolje, jer ovaj BF je cak Dx11 igra. Za konzole su skresali engine. A sto se tice updatea koji je bio zakazan za 16.2, nema porasta fpsa, nego sada su doradili neke cake u friends listi itd. Ja igram sve na low (8800 GT), 1680x1050 bez AA, ide 40-55 fpsa (mjereno FRAPSom), nekad zna zatrzat kad ima mnogo dima i explozija. A na 1680x1050 sa 2xAA i max detaljima ide gore nego Crysis na ultra high xD
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i kod mene isto tako zna trzati... nekad, kad se spustim padobranom na tlo bude preko 50fps-a, ali cim je i malo veca guzva, ima dima, eksplozija, eto ga na 22-30... strasno iritirajuce... bude usporeno, a takodjer i trza :evil: kad pokrenem igru, dobijem info da ima neki patch, ali ga ne mogu skinuti, i onda mi ponudi da igram sa starijom verzijom. je li i kod vas tako? igram sve na high, bez AA i AF... kad ukljucim ovo dvoje, nema sanse da se igra :(
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Preporuka njihova je quad procesor :)))

    Dakle sve ispod ce trzat :)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Q9450 je kod mene, al dzaba..
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa mislim da bi trebao recimo na 4870 preci, koja je preporucena :) sve ispod izgleda da je bezeze, fakat ni meni nije jasno, ja na low igram sa confom koja mi je u potpisu.. i ide, al ne onako kako bih htjeo, znaci 4-6gb, quad, i odlicna grafa bi trebalo da gura perfektno, iako mislim da ce biti bolje kad izadje full.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa de ko bude igrao danas neka pokren task m da vidimo kakvo je opterecenje quada i dualca.... meni to nesto nije palo napamet, a sad sam na poslu.... :mrgreen: cudno da na gtx285 trza :? :shock:
     
  17. zalizani

    zalizani Aktivista

    [​IMG]

    fps od 57-58 do 73-75.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    rezolucija je......?
     
  19. zalizani

    zalizani Aktivista

    1920x1080, postavke sve na medium sem tekstura koje su na high... naravno iskljucen AA i AF.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kod mene je sve maximum na 1680x1050, bez AA i AF... morat cu malo spustiti to da vidim hoce li opet fps dropati kao do sada....