Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gledao sam minutu i dosta mi da ne igram.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    TTK brzi nego na BF1. For fuck sake.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Sutra je zatvorena alfa. Je li neko dobio invite ? PC only.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Never mind. Mi smo crna rupa:

    Europe: Austria, Belgium, Bulgaria, Switzerland, Cyprus, Czech Republic, Germany, Denmark, Estonia, Finland, France, Great Britain, Georgia, Greece, Croatia, Hungary, Ireland, Isle of Man, Iceland, Italy, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Moldova, Montenegro, Macedonia, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Sweden, Slovenia, Svalbard & Jan Myen, Slovakia, Spain, San Marino, Turkey.
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Kako me takva sranja ispizde. Sta je koji kurac Svaldbard i Jan, vukojebina na dalekom sjeveru, Isle of man prkno UK zone. Onda na listi imas Maltu, Gruziju, Moldaviju jebote, za ne povjerovati.
     
    Last edited: Jun 28, 2018
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjerovatno imaju neku statistiku sa torenta za BiH :D Al stvarno, San Marino, pa i Island. Tuzlanski kanton ima vise stanovnika nego ove dvije drzave zajedno.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa ljudi hoce da postignu da 100% stanovnika jedne drzave igra BF V hahaha :D :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledam stremove alfe, i TTK mi se nikako ne svidja. Doslovno nemas vremena reagovati bez obzira kako si dobar, ako te lik pocne prvi pucat. Instant smrt u vecini slucaja, Pa rekao bi da je TTK sada isti kao na CoD.

    Conquest mi ne izgleda da su vratili na BF3 i 4 sistem kako su rekli. Opet to izgleda vise kao na BF1.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni opet nije jasno, hoce li biti u conquestu ono sa izgradnjom, ili je to onaj zaseban mod?

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Pljunuti bf1

     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako uspije onako lako ubiti lika? U BF1 sa ovom puskom na pocetku ja saspem sanzer u covjeka sa 5m i jedva ga ubijem.

    Meni je ovo prebrzo. Trebaju nerfati staminu vojnika i time bi usporili dosta igru. Ovako sprinta uzbrdo, skace, pola mape pretrci. A tenk se vuce ko prebijena macka.
    I da, ovo je isto BF1 sa drugacijim setingom.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne rasipaju se metci kao u BF1. Ta puska u bf1 je cirkus koliko rasipa. Prati gdje idu metci.
     
    Reventon likes this.
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na konzolama je sporije, na PC svako drzi sprint button. Ali i meni je prebrzo, mogu preskocit i ovo, pogotovo ako opet bude 3min loading izmedju mapa i dok udjem.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da ce tek sljedeci BF imati drugaciji setting, ovo je prakticno BF 1 sa drugacijim skinom, mapama i doradjenim oruzjima. Nije ni cudo sto nece biti premium, jer nisu pravili novu igru.
    Al prodavat ce oruzja ili precice da se otkljucavaju oruzja.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    obicno tako ide, gledajuci prethodnike, svako 3. dio idu promjene u gameplayu.

    samo sto u zadnjih nekoliko razlike se svele na minimum.

    no negdje sam procitao da su animacije placeholder od bf1, finalnom verzijom ce biti upaljene nove.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad imas killstreak, dobijes V1 Rocket. Pa ovo postaje CoD jebote.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje si to vidio
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U sustini je perk za squad lidera. Kao sto si otljucavao prije specijalizacije na BF4 spotanjem zastava, itd... sad dobijes V1 4ocket, tiger tank, i jos neke gluposti.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    'Those items include German Tiger tanks, V1 rockets, British Churchill Crocodile flame-throwing tanks, heavy artillery barrages, smoke barrages, and supply drops. These are the types of rewards that, when you spring them in a multiplayer battle, can turn the tide of a match.'

    I vjerovatno jos mnoge gluposti ce doci sa dlc. Pa zasto mora biti nesto da preokrene 'tide of match'. Zasto moraju biti bahamuti, i sad killstreakovi, i ostale gluposti. Ako si los, i ekipa ti losa i tteba da zines a ne sadaku da dobijas da bi pobjedio.

    Squadovi sad imaju samo 4 igraca.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima i na conquestu. Gledam stream i upitam lika, kaze ima, oko svih zastava mozes graditi.