Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. rainman

    rainman Aktivista

    Kao što bi u onom vicu Mujo rekao, hajde da se podijelimo fino, mene već dva puta je** :D
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne, on je rekao da se trebaju bolje organizirati jer već drugi put nekome puši :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  3. magic

    magic Guest

    Battlefield mi je bila jedna od omiljenih igrica u djetinjstvu, ali nisam je igrao zadnjih sigurno 8 godina. Kakvi su novi nastavci?
     
  4. chenta

    chenta Aktivista

    Najkrace receno, ni nalik na prethodne.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    petica ce biti dobra :)
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam bio veeeeliki skeptik u vezi bf5, ali nakon 20ak sati utrosenih u beti, misljenja sam da ima potencijala dosta. Cak i onako prilicno rastimana beta mi je dala puno vise BF feelinga i uzivancije, nego svih 150h utrosenih na BF1.

    Cak sta vise blizu sam da ga uzmem.
     
    Last edited: Oct 13, 2018
  7. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Ima li negdje jeftinije od 120 KM ?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. igor.g

    igor.g Komšija

    SoloUltra likes this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Tada je bilo najbolje za kupovinu dok su bile placeholder cijene. Ali se i blize praznici. Bice nekih akcija. Ja je ne bih sada uzimao. Na tim sajtovima ce svakako biti jeftinije nego na originu pa cijena i nece ici nesto puno preko 45€.
     
    SoloUltra likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovisno o tome kako se pokaze, u proljece bi mogla biti 10€. Prema onome do sada sto sam vidio, vjerovatno hoce.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mene ce na PS4 pre odrer izaci 26$.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam znao da je bilo ovoliko zena i crnaca u WW2, mislim nemam nista protiv njih ali ono sto sam gledao na tv-u kroz filmove i dokumentarce pa i ranije WW2 igre ovo je skroz druga prica.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad je to Battlefield bio 100% realistican?
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pa ko trazi 100% realistican Battlefield? Ovde je problem sto stavljaju ovakve gluposti sto je Reventon naveo.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne znam bas da li je glupost. Tko je igrao Return to castle Wolfenstein, mora se sjecati onih crnih treba sa stenom, sto skacu ko da imaju federe na nogama, i prave kolut naprijed. Jedva sam ih poubijao :) i bio je jedan ili dva odreda zena u ss diviziji.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e jesi nas´o wolfenstein za poredriti :D trebao si ovaj zadnji jos spomenuti gdje su izvrsili invaziju na ameriku :D
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Francuzi su imali crnaca u vojsci, i u WW1 a i prije. Ameri isto, cak je bio i avionki odred u WW2 zvani Tuskegee Airman. Mislim da su crnci cinili 1% Americke vojske pred kraj WW2. Britanci isto tako. 350.000 zena je sluzilo u Americkoj vojsci za vrijeme WW2. Nisu bile u prvim redovima, ali ne vidim apsolutno nista lose sto su ih stavili u igricu.

    Raja pravi od muhe slona. Hejta se cisto da bi se hejtalo. Gameplay mi je vazan, sta me briga za ostalo.
     
    Neso likes this.
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jesam drug, zato što je većina priča u igrama zasnovana na historijskim činjenicama i događajima. Dosta levela u SP su zaista true storie. Ali, kao što @Patton2410 reče, to je manje bitno (iako se iz svake igre može ponešto i naučiti), bitan je gameplay, zahtjevnost i sve ostalo.