Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sena likes this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izgubim 3 partije za redom sa: 3, 8 i 4 razllike. Hahah Bas bude gutavo do kraja.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sad 3 dobili za redom: 2, 4 i 20 razlike. Hahaha

    Jes zabavan BFV, nisam ocekivao da ce biti ovako dobar. GG DICE napokon.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mast mi vadite, kud digitalu ne kupih.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Jeli ti ovo radis za telekom pa imas ovaj download ili si se pretplatio na 1Gbit link? :)
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Takav mu paket za internet 1000mbps up i down...
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    We are just one week away from an update which will kick off the first Tides of War chapter, Overture, and will bring a new map, add a practice range, vehicle customisation, a new War Story and more.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Negdje procita da je prodaja 60% manja u odnosu na BF1. Flop teski.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedan od razloga za flop sigurno lezi u losem marketingu. Ja ovdje u Americi, prije kad izlazi nova BF igra, ma na svim kanalima i sadrzajima se vrtila. Za BF5, niti jedne reklame nisam vidio prije izlaska igre. Sad kad je izasla vidim ponekad reklamu od 5 sekundi.

    BF1 je daleko gora igra, ali su odradili savrsen PR, sto je rezultovalo u tolikoj prodaji. Mada je igra umrla mjesec poslije. Za BF5 vidim obratno. Kako bude vrijeme odmicalo, imam osjecaj da ce biti sve popularnija. Jer igra je sa aspekta gameplaya, svjetlosnim gpdinama ispred BF1 i hardlajna. Samo da nisu usrali sa PR, i prepirkama sa igracima.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ove godine su po prvi put izbacili igru u early access stanju, pomjerili je za jedan mjesec i na to sve rekli: Ko hoce neka kupi, ko nije zadovoljan, neka zaobidje. Mislim WTF. Sjeti se samo hajpa kada je izasao BF3 i one kampanje: is it real or is it battlefield. Ubili su sa marketingom tada. Ove godine.. lame as fuck.

    Ako je dotegnu i ubace sadrzaja kako obecavaju, uzet ce oni tu lovu poslije. Ipak se BF igra nekoliko godina.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    BF1 je imao prejak trailer, a BFV je imao uzasan prvi trailer. Onda ti idiotski komentari "ne kupujte ako vam se ne svidja", pa guranje zena nazor u igru. A onda i cinjenica da se dosta ljudi oprzilo sa BF1. Ono CoD igraca sto je napokon probalo BF je i odustalo jer gines sa svake strane, iz zraka, zemlje, pa ako nisi u squadu samo se iznerviras, dok ostale FPS igre imaju 2-3 chokepointa i dosta je lakse solo igrati. Sto se tice uzimanja love poslije, to se skoro nikad ne desi, velika vecina prodaje bude u prvih par sedmica. Da mi je zao, nije. Pun klinac ovih poluproizvoda za 60e. Evo i Fallout 76 je propao i nadam se da ce i propasti citav ovaj "games as service" fazon.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Rainbow Six je na pocetku bio fail a sada je jedan od najboljih FPS-ova na trzistu. Nije nemoguce. Mislim da im je cak to plan. Da imaju neki konzistentni update tokom prve godine ne bi li ljudi rekli: vidi sto se trude.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Taj plan bi valjao kad bi izbacili full igru, a onda kroz apdejte novih stvari dodali. Ovako ofirno izbacili pola igre, mora se obiti od glavu. Eno Black Ops pogodio sa battle royale samo tako, a ovi dok naprave proci ce citav trend.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni licno nista ne treba vise u BF5. Naravno poliranje, i dodatne mape ce fino leci. Ovako sam zelio da bude BF1. Solidan izbor oruzja, pristojne mape, odlican gameplay. I onako igram samo CQL. Rush je bio go to BC mode, pa i u BF3 je bilo zabavno. Sve poslije rush nije vise bio rush. Ovi novi modovi (Operations itd.) su mi previse cluster fuck, ali su popularni medju igracima, barem na PS4. Ja ne mogu da me 30 ljudi gadja snajperima dok ja pokusavam doci do prve zastave. To ja ne smatram zabavnim.

    Kamara raje koja je odustala od BF1 ili ga nije ni kupila se sad vratila na BF, i uziva. Bas danas igrao sa klan kolegom koji je skip skroz BF1, Hardlajn, i battlefronte.

    Snajper na BF5, veoma popularna klasa. Uzmem i ja da probam, i jedva sam odradio partiju. Brate kako je dosadno to igrati. Ne kontam ljude kojima je to zabavno. A srecem u svakoj partiji snajpere koji konstantno kempaju jedno mjesto, pa ih maksuz odem svaki put ubiti. Naravno uz tea bag. :D
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Operacije su usrali skroz, puno bolje su bile u BF1. Sad je mix modova pa ti dodje conquest u operacijama... Da je neko htio conquest igrati, usao bi na cq server.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Nekada si mogao rentati server a danas je lista servera ADVANCED OPTION. Fuck off..

    Napucavanje je odlicno pa se nadam dobroj igri ali mi se ne gube zivci sa testoranjem.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Doce vjerovatno i rent serveri. Nikad to na pocetku ne bude, pa ni na BF1 nisu dosli tek nakon 3-4 mjeseca.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jednu stvar koju su napravili, a koja mi je super: kad joinas na jarana koji je vec u partiji, i sad ako je njegov tim pun, a protivnicki nije, opet te nece ubaciti u protivnicki, nego ceka igra da se oslobodi mjesto u timu gdje ti je jaran, pa te onda ubaci.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator