Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Meni se to jos nije desilo :) u bf1 je znalo biti dana kad smo po par puta mijenjali server jer se isprazne. Ipak se to stabiliziralo kasnije kad su krenulo igrati na popularnijim klanskim serverima gdje imas korektnog admina i gdje je server vecinom pun. Na kraju krajeva, igra je izasla prije 5 minuta :) nema te igre u posljednjih 10god koja je izasla a da je bila kompletna, stabilna. Sve i jedna je poluproizvod koji se dorađuje nakon izlaska. Ti imaš problem što to ne možeš prihvatiti, a ja sam to prihvatio jer znam da će tako biti i ubuduće. Pa bf3 nisi mogao igrati nikako prvih mjesec dana. Nije se mogao igrati ni metro u beti.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 6, 2018
  2. Scholl

    Scholl Aktivista

    Pa kakav im je ovo pravtice range?


    Komentari:
    [​IMG]
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa vi koji ne znate igrati da malo vjezbate :D :D :D haha
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam, do mene je. Ne mogu da prihvatim da je BF spao na to da slusam i gledam zenske likove po livadi kako vriste i zovu u pomoc :) Zato ja kao Helmut trcim da je spasim haha joj cirkusa :D
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahaha fakat je do tebe kad cujes zenske glasove kako te dozivaju po livadama :D

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Startas sa zenskim likom i vecina ih je sinoc u timu bilo tako. Obzirom da sve mora biti politicki korektno, red je da naprave da joj detonacija odnese hlace a dole da bude kobaja sa jajima :D

    Vama je zanimljivije jer ste napravili svoj squad, ako mogu i ja da uletim veceras sa vama bilo bi dobro.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    haha pa nijedan BF nema smisla igrati solo. U squadu je zanimljivije a i lakše. Pomažemo jedni drugima. Može se ono snajpati i kempati kad igraš solo, ili letiti s avionom. sinoc sam ja igrao malo sam, nije bilo ekipe, i brzo dosadi. Neku noc me lik ubio 9 puta zaredom avionom na AA, popizdim i odem gledati TV haha
     
    Scholl likes this.
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa promjeni lika sa kojim hoces da igras (barem je to lako), umjesto sto trazis muda u jajetu. Traje krace to mjenjanje lika, nego koliko ti je trebalo da napises post.

    I ko to jos igra BF sam? Meni je BF3 i BF4 bio ne igriv/dosadan nakon kratkog vremena kad bi igrao sam. Nije to to, kad moras sam ladrat po mapama, bez komunikacije.

    Jbt. Odigrao sam oko 150 partija do sada, i ni jednom mi se nije desilo da se server isprazni skroz. Nakon runde desi se da ode po 5-10 ljudi iz oba tima, ali se server ponovo napuni svaki put za 1-2min.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma promijenim ja lika, ali vecina igra sa zenama :) Hocete li veceras igrati da uletim i ja u tim?
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je zadnja stvar na umu 'eno zena vristi' dok igram BF5. Zvuk je i onako malo pojeban ocigledno, pa se dobro moras fokusirati da cujes stope igraca. Tako da stvarno ne obracam paznju jel mi muski ili zenski placu da ih ozivim. :D
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    Druze ja nikad bf nijedan nebi upalio kad bi igrao bez raje na discord-u ili teamspeak-u , kad bi ih djaba dobijao i vama svaka cast kako vam se ikako ovaj tip igre igra bez komunikacije sa ekipom iz sqada.
     
    Patton2410 likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Aerodrom mapa sa Gewehr 43. Mi krenuli sa Alfa strane. Citavo vrijeme smo branili Alfu, a i Bravo kad bi pala. Nasa cijela ekipa bila na C, pa protivnik odusto tamo da ide i samo nas flank pokusavali. Counter snajp snajpere sa dmr je milina. :D Al su napadali ko ludi citavu partiju. Dobili mi na kraju sa nekih 60ak tiketa. [​IMG]
     
    Last edited: Dec 6, 2018
  13. Scholl

    Scholl Aktivista

    Kakav setting koristite?
    Sto se tice mouse sensitivity? DPI? In game i to?
    Ja sam do jucer igrao na max DPI (2500 na mom misu Logitech g300s) i sa jedno 20 % u igri.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vec 50h imam. Na BF1 nekih 130h ukupno. :D
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    lol



    Inace, radi reshade za peticu pa se moze malo nastimati da bolje izgleda, oštrije itd.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Preporuka za Gewehr 1-5. Zadnjih par dana igram sa njom i pravo mi se svidja. 31 metak u sanzeru u startu. Pristojan fire rate. Precizna bez puno recoila. Zabavna za igrat.
     
  20. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    VGO je brutalna