Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa i ima samo full igra, nema vise dlc-ova.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne, ima standard i deluxe edition ;) on je izgleda s deluxe dobio vreću tih govana što mu iskaču. Pod full sam mislio na deluxe.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kolins ne dobija ribbone, pa ne zna o cemu pricas :D
     
    Patton2410 likes this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nemam ja delux. Nije mi bilo vrijedno extra 20$.

    Stvarno nikom od vas ne smetaju ti popups? Ili da za console verziju nije drugacije, nego kod vas na PC. Mozda je to slucaj.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa imas u opcijama da iskljucis, barem na PC. To su od CoD kopirali, valjda ljudi vole da su nagradjeni za sve zivo.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nasao. Glupo da su i assignments stavili pod istu opciju. Oni ne smetaju jer su na ok mjestu ali haj.
     
    Last edited: Dec 28, 2018
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za CQ nije lose. :D

     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Igra li iko? cccc
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas sa rajom odlucimo da odigramo Grand Operations. Nismo do sada jer nas taj mod ne interesuje, ali ovo radi novog 'Tides of War', pa da pusku ganjamo. Napadali na Hamadi, i dobijemo sve 3 dana. Sad, zadatak je 'zavrsi Grand Operations'. Svoj raji prizna da su zavrsili Grand Operations, meni nije. Glitch. Hahaha. Tako da necu vise ni igrat taj mod, nego cu je samo kupit za 2-3k onih bonds ili kako se zove.
     
    Last edited: Dec 30, 2018
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    igras li keca sad ikako? ja kupio pa njega sad derem, ako igras javi
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma sigurno planiraju D-day i ostale mnogo popularnije i poznatije kampanje/bitke iz WW2 kasnije ubacivati kako vrijeme prolazi, ne bi li održali igru popularnom... jedini problem im je što nije popularna ni sada na početku, čini se.. :D

    Mada vjerujem da će vratiti nešto igrača čim ubace Amere i Ruse. :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li negdje "currently online players" ? Trebalo bi da ima vise igraca od BF1.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Toliko se dobro prodao da nisu ni izbacili API za trenutni broj igraca :D Dok za svaki drugi BF ima.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mogao bi BF V Free To Play postati :D
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedino mjesto do sada gdje se mogao vidjeti broj igraca na prijasnjim naslovima je bila BFStats stranica. Oni su odlucili da se pemzionisu. Sad se statistika prati na Battlefieldtracker.com ali nema broj igraca.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nismo jedini koje se to pitaju, jer dosta servera koji pokazuju 55/64 ili 63/64 je ustvari poluprazan server. Ta prica je aktivna jos od septembra.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja na konzoli jos nisam naletio na te polu prazne servere. Uvijek koristim server browser, izbaci mi 100 CQ servera sve i jedan 64-64. Na koji bilo kliknem idwm u Q. Kad udjem server pun.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta prica je aktivna jos od BF1 ali je zanimljivo da se desilo u isto vrijeme kada su vlasnici privatnih servera na BF4 poceli lažirati broj igraca. https://i.ibb.co/w4W6DZv/00000001.jpg https://forums.battlefield.com/en-u...ortant-many-servers-with-fake-players-on-them

    Pise jedno dok je pravi status nesto drugi ali mi nije jasno kako se isti "problem" desio na nekim oficijalnim BF5 EA serverima. Sumnjam da bi pali toliko nisko da prave fake liste. Ja na BF1 izbjegavam custom servere radi toga dok nemam problema sa oficijalnim serverima ali BF5 jos nema privatne servere. Nisma igrao peticu zadnjih dana, mozda su "sredili".
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mene na bd1 nervira sto se znaju ovi od 64 popuniti do kraja, i onda ispod toga imas samo do 24 igraca max.

    isto me nervira sto nema filtere preko kojeg mogu filtritati ove servira na kojima nema nikoga

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk