Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ga licno na BF5 jos nisam vidio. Stari bug je to jos sa BF3 i BF4, i puno manje se desava na BF5 nego u prijasnjim naslovima.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ga iskrfeno nisam nikada vidio do danas, nakon ovog updatea. Znam da se nekada ne vidi vojnik, samo puška, dok ne ucita teksture. Ali nisam ovo vidjao.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni se na BF3 i 4 desavao. Znao sam biti citav nevidljiv saigracima ali me protivnik normalno vidi.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovo limited time je najveca glupost. Firestorm duos limited time. Rush limied time. Drugacije rotacije mapa limied time. FFS.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Razgovarao sam ja par puta sa njihovim developerima i u fazonu su i dalje: ako ti se ne svidja, vozi. Na pitanje vezano za limitirane stvari kazu: ne mozemo mi slusati sta igraci misle (sta god to znacilo). U biti, zive ispod kamena. U ovom su i dalje fazonu:

    [​IMG]

    Kazu da su igraci jako bezobrazni i da ne znaju kako je tesko napraviti igru (kao da je BF jedina igra na marketu).

    Ja je slabo igram. Malo provrtio kada je firestorm izasao i opet ostavio. Danas upalih kad nestadose marikacije za timske igrace. Nema razlike izmedju timskog i protivnika.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije valjda da Firestorm nema dovoljno igraca. Koliko se ceka na mec ?

     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja cekao 5 min i odustao. Ma igra nema ni pola igraca u odnosu na BF3 i BF4.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Naravno, tu su i free alternative kojih nije bilo u vrijeme bf3 i bf4. Sve se to itekako odrazilo i na bf1 i bf v.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta ima od free FPS da valja ?
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa je li pubg free? Ovaj apex legends? Ja to nikad nisam instalirao pa ne znam d ali valja ili ne ali vidim ovdje da raja igra...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    PUBG je 30€, na APEX sam zaboravio, lol, ali su jako razlicite igre. Firestorm bi se mogao dopasti PUBG igracima ali niko nece kupiti BF5 samo radi jednog moda. Ne znam sta su kontali.

    Trebao je Firestorm biti stand alone za 5€ jer ljudi koji igraju BF zapravo bjeze od BR. Zato ce postati mrtav mod jako brzo. Kasno su se ukljucili. Da je izasao na vrijeme, prosle godine, mozda bi druga prica bila.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Apex free sem season pass

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fortnite je free isto tako, a ona je i dalje daleko najpopularnija od svih BR.

    Na PS4 nadje Firestorm partiju u toku 30sec do 1min. Cesto i brze. Ali kod nas ima puno vise igraca pa je i za ocekivati.

    Nisam probao novi patch. Nemam trenutno vremena.
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Apex je poprilicno zabavan, ja igram pocesto na XB. Vuce dosta na Titanfall, ali sa battle royoale konceptom, tako da ako je to nesto sto smatras zanimljivim probaj.

    Ima dosta igraca, matchmaking cekanje je zanemarivo, a sto se tice battle passa, samo su kozmeticke stvari tako da ja nisam kupio jer svakako ne planiram grindati.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kozmetika na Apexu je užasna.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidio sam na Twitteru da se dice developeri hvale sa poboljsanjima kao da su otkrili toplu vodu. Pa sam im poslao tweet podrske.[​IMG]
     
    Vedo likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kazem ti ja. Jako su arogantni. Zive u balonu.



    A cak na gameplay videu mozes vidjeti problem sa sliku kada poredis BF5 i recimo BF3. NEsto su dobro sjebali sa Frostbiteom. Cim je TAA forsiran da se ne raspada.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    A, znam da su arogantni. Kad je Firestorm izlazio, ja komentarisem jednom od dice dizajnera, reko: zasto moramo cekati 8 mjeseci za 1 novu mapu za base game? Dobi odgovor: evo ti firestorm, on ti je kao 10 mapa. Lol

    Meni se svidja BF5. Stvarno svidja. Gunplay je fenomenalan, gameplay je solidan (MMGs mi vade vodu), vecina mapa mi lezi (narvik je meh, hamada je sad puno bolja kako ima normalan CQL a ne assault samo), vozila su mi super zabavna (avioni i tenkovi).

    Od pocetka mi je bila najveca zamjerka slaba vidljivost, i jos mi nije jasno kako nesto sa cim nikad nismo imali problema u prijasnjim BF je sada najveci problem. I imam problema sa MMGs za koje smatram da su karcinom u BF5 jer promovisu lezanje i kempanje u svakom cosku, ma generalno promovisu los gameplay. Bas uletim u diskusiju neki dan izmedju par dice developera gdje oni diskutuju kako je po njima bolje kad nema opcija da se moze leci u igri, i kako je to napravilo Bad Company da ima taj poseban smek u gameplayu. Ja odgovorim reko super, izbacite iz ovog i iz svih buducih BF opciju za lezanje, jer takvu odluku ce podrzati vecina igraca. Ako bude BC3 pun pogoak ce biti da ne bude prone pozicije.