Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Points overdose. Lol[​IMG]
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zadnja 3 dana udjemo na ove only 'Metro' servere gdje je CQ i Breakthrough. Odigrali 30ak partija, i mogu reci definitivno najbolja mapa u igri. Cak mi se svidja i na Breakthrough, a tog moda nisam 5 partija odigrao prije ove mape. Toliko flank ruta ima, ma milina. A poena sto se zaradi na Breakthrough odbrani sa flerovima. Uvalim se kraj ammo resupply, plus mi jaran konstantno baca squad reinforcement kutiju... tako da mogu spamat flerove. Muha ne moze proci da je ne spotam. Ali i to ne pomogne ako ekipa se ne poslozi fino u odbrani.

    Ova mapa je prva klasa.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Aldiin and kolinsb like this.
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zene su ostale u Norveskoj :D
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pacific 39gb.. doduše vrijedi. Odličan.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Oko 17GB je patch. 39GB je provjera postojecih fajlova
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izgleda jos jedan dobar patch. Raja najzadovoljnija audio poboljsanjem. Puno bolje se cuju footsteps.

    Ja nisam igrao ima i mjesec, ali valja se vrnit.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Znači moglo bi opet na download i odigrati se koja partija....
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja s Pegijem sinoć uletio, mislio odigrati Đimu, al kurko. Ne izbacuje ni jedan server. Odigrali dvije metroa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Nove mape su od 31-og.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Novi BF najavljen za 2021. Jos se ne zna sta je. Napokon su uzeli extra 1 godinu za development.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    U fiskalnoj 2022, pa moze biti i poslije 2021 znaci:

    Today, during Electronic Arts’ quarterly conference call for investors and analysts, chief executive officer Andrew Wilson talked about the next Battlefield game following the reveal that it’ll come in fiscal year 2022.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jos bolje sto su ostavili vise vremena.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobar patch. Footsteps sada extra. Valjda ih opet nece nerfat vec u iducem kao prosli put kad su popravili. Mape mi se svidjaju. Igrao i na CQ i na Breakthrough. Ogromne su na Breakthrough, nikad zavrsit sto u ovom slucaju nije lose.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izcefismo danas Iwo Jimu i onu drugu kako na CQ tako i na breakthrough. Extra mape na oba moda. Igra je napokon u stanju u kakvom je trebala biti na launchu.

    M1 Garand je oldie but goodie. Fina puskica. Type 100 je vec jedan od najboljih SMGs u igri. Uporodjuju je sa ZK. Gdje ZK ubija sa jednim manje metkom ali Type100 je precizniji. Probao sam i snajper Type 66, i nije losa. U breakthrough na pad na Iwo Jimi, nabijem 50 kilova sa njom.

    Nisam primjeti da su nesto pokvarili, a igrali smo skoro 8 sati danas.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Novi pistolj u BF5. Hahaha[​IMG][​IMG]
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    M1 Garand u full zlatu izgleda gooood. Obicno ja ne ganjam assignments jer su retardirani, ali za Garand sam morao. :)[​IMG]
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Iz nekog razloga ne mogu se konektovati na servere BF5, samo SP mi dostupan. Ima li neko slicnih problema? Internet radi ok, Apex legends, NFS, sve ide online bez problema.

    Primjetio sam da mi ne ucitava cloud save game, svaki put kada udjem je kao da sam tek instalirao igru?
     
    Last edited: Nov 9, 2019
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na PS4 sve sljaka kako treba.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nabesalo se vremena.[​IMG]
     
    Vedo likes this.