Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF5 je napokon u nekom pristojnom stanju. Po pitanju kontenta a i ispoliranosti. Imas 15 mapa, jos jedna stize u dec. Pacific mape su super, nova Metro mapa je super, a ima solidnih i vanila mapa. Steta je samo sto nije u ovakvom stanju izasao.
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    moram probati definitivno :)
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sad ce i Crni Petak vjerovatno ce biti uzet za bagatelu. Znam da je neki dan bila na PSN za 9$ cini mi se.
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    sacekat cu ponudu za pc za black friday :)
     
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    na kojoj platformi igras, predpostavljam PC? Ima li dovoljno igraca i servera, kakva je situacija online sa BF V?
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Patton je na konzoli, PS4. Ima dovoljno punih servera za PC, mada ocekuj dosta cheatera. Ja sam se pokajao sto sam dao novce za V, BF3 i BF4 su mi daleko bolje legli. Vise mi je drago sto sam kupio NFS Payback prosle godine.
     
    Lamagician likes this.
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ko sto drug Renvanton rece, ja sam na Pleyki. Kod nas servera ima u izobilju.
     
    Lamagician likes this.
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    steta sto imaju problem sa cheaterima, odmah mi ubi zelju a na konzoli nema sanse da cu vise ikad igrati fps :)

    probam preko origin pretplate jednom.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas tako, probas i vidis. Koliko znam, na PCu najveci problem sa chiterima je na Azijskim serverima. Tamo kazu haraju. Nisam vidio da raja kuka previse na EU i NA da su previse zarazeni chiterima.
     
    Lamagician likes this.
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja jos ni jednog nisam sreo na EU serverima...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Lamagician likes this.
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam sreo par do sad, nista pretjerano. Ne znam da li report sistem radi..
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Downloaduje se pa probam malo kad ufatim vremena za vikend. nekako mi je bf 4 ostao u dobrom sjecanju (pored prvih battlefield-a), battlefield 1 sam nekako preskocio skroz odnosno igrao 1h na konzoli samo.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF1 je jedan od najispoliranijih BF koji sam igrao, i to od kad je izasla je bila u tom stanju. Na zalost gameplay je bio 90% fokusiran na njubare, i nije bilo zabavno. BF5 ima puno bolji gameplay, pogotovo gunplay, ali su je pozurili bili, i izbacili u nekom pre-beta stanju. Tek sad, evo godinu kasnije se moze reci da je igra izasla iz bete.
     
    Lamagician likes this.
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Slazem se. BF1 je bas napravljen za nubare. BF5 dosta realniji.
     
    Lamagician likes this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Po izvještajima, BF5 ima nesto vise hakera od proslih naslova. Westie je govorio o tome koji je na EA platnoj listi. Onog dana kada je ubacen fliegerfaust, izasao i je no-demag mod za avione. Tako da vjerujem da je hakuju poprilicno lako.

    Ja je vise ne igram, posudim kolegi acc. Ali sam palio ovih par dana da probam nove komponente i evo jedna partija od prije sat vremena:

    https://i.ibb.co/fFYGDcF/image.png

    Obicni aimbot, nista specijalno. Sa druge strane, najavljuju onaj stari TTK patch sa kojim je bio debakl da su ga ekspresno morali povuci. Dolazi sada sa 5.2 updateom.

    Ovaj BF treba da se sto prije zaboravi. Ali eto, BF fanovima valja ovo tjerati jos 2 godine.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj bug znaci od bete stroji u igri.

     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Udjem bezveze na svoj Battlelog od BF3 i vidim na feedu pise da igram odnosno da sam poceo prije par sekundi igrati neki od BF4 dlc.ijeva? Jel ovo neki bug ili mi neka ljudina uletila na moj konto da se malo poigra?
     
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    vjerovatno neki rus igra na tvoj racun D:
     
    Lamagician likes this.
  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kada vidim score 175:4 ili 23:1 tacno mi muka. Jos su i ponosni...
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    haha 175 killova,umro 4 puta,kakav ratio :D . BF uvijek bio ocaj kad su cheateri u pitanju. Gori su nego csgo.