Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probao Type 2, i prilicno fina puskica za male mape. Koristio je na Maritsi i Metrou, i po 50 killova nabio u obje partije. Ali igra je trenutno puna Bozicnih njubara, i glada zaboli od toliko lose timske igre.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobra je samo sada svi igraju kao medic.

    [​IMG]

    Morat ce oni izbaciti nerf jer su ostale puske beskorisne. Sa njom je TTK manji nego prije 5.2.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Type 2 postaje anoying veoma brzo. Svi je koriste sto kazes.

    Bdw. Probaj KE7. Igrao danas sa njom i provo se dobra cini.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Od automatskih, StG 44 mi je i dalje main. Dobra je i KE7 ali kada igram kao da ima sporiji ROF. A zapravo brža, 600 v 630.

    Za velike mape nema nista osim recona. Evo bas hocu da izlevelujem zh 29. Sinoc na metrou sa trench karabinom, nisam imao full auto otkljucan. Ukocila mi se ruka koliko treba klikati da se insan ubije haha. Bio recon lvl 1 jer ga ne igram.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Da se otkljuca ZH-29, mora se kontaktirati EA support. Ne moze drugacije. A yebo te život ima li gorih developera.

    May the medic be with you: https://i.ibb.co/NYDLSY8/image.png
     
    Last edited: Jan 6, 2020
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cuj ne mozes otkljucat ZH, sta je rec? Hahahaha DICE. Isplati se da se malo ishandris da bi je dobio.

    Type 2A ako ne hot fix nerfaju sto prije jos ce vise metu ujebanu ujebat. Brate ljudi trckaraju sa njom i na Hamadi, i ostalim velikim mapama.

    Sto se tice LMGijeva ja bi koristio Maddsen i Type97, jer su odlicni, ali onaj retardirani sistem zanzera odozgor mi ide toliko na zivce da se ne isplati. Pola ekrana ne vidim kad trcim. Jebem ih u dizajn.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Bogme ZH nije neka sreca. Spora, 5 metaka je premalo, mora se ipak igrati kao recon, sa distance. Bilo sta blize, 1911 mi je bolja opcija. NAdao sam se da je malo brza i da ima 10 metaka, ali jok. Recimo na Iwo Jima u onim tunelima sam donji.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Upgrade je prvo. 6 metaka a imas i sanzer znaci instant reload. 2 hit kill na bilo kojoj udaljenosti. Nije mi se jednom desilo da 3 lika skinem sa jednim sanzerom.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Upgrade za 6 metaka je na desnoj strani a veci ROF je na lijevoj. Mozes skinuti dva lika ali jako sporo ide. Skinu me ljudi prije nego sto ispalim drugi metak. I to je prva puska u igri koja fula. Kao da su ostavili random bullet deviation iz BF1. Znaci ovo mi se desava:



    Ne znam da li je namjerno ili bug ali naciljam insana i ofulam. Ne mogu skontati da li metak prodje kroz igraca ili pored njega.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Stvarno se ne mogu pozaliti sa preciznosti na njoj. Gdje pucam tu ide. Meni jedna od najdrazih pusaka. Na blizu naravno nije najbolja, ali moze se ubijati samo se treba usteliti. ROF na blizu kolje, ali morali su je balansirat nekako. Zamisli da ima veci ROF.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Na mapama poput Roterdama ili Devastation je nemoguce koristiti. Ali kada skontam, rijeko od nje i ginem. Samo je koriste snajperisti koji vise na brdu. Vjerovatno je na konzolama drugacije. M1A1 i
    M1 su bile mnogo bplje all-round puske. Ali su sad beskorisne.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Njen sweet spot je naravno medium range, ali se moze koristiti i na blizu. Naravno da si manje efikasan radi tog drugog metka, jos ako naletis na medika rip. Mada ako naletis na medika sa bilo cim osim medikom u vecini slucaja je rip. Pogorovo sad gdje svi hodaju sa tyep 2a.
    Ja je igram i na tim mapama. Mislim da je velika razlika izmedju mene i tebe sto ja igram u squadu sa rajom, pa su flerovi daleko korisniji. Mi se zaletimo na zastavu, ja fleram i onda moji ulete pocistiti a ja ih cover. Ako si solo i pokusavas agresivno igrati onda mogu viditi da nije bas korisna.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Flerovi su baš OP. Sa reconomi letim na objektiv. Jako lako budem prvi-drugi u timu. Samo da ima neki SKS, nesto slicno.

    Odigrao danas jednu, vratio se na StG44. Meni najvise odgovar.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Flerovi su super, ali lako ih je counter. Samo ih upucas jednim metkom i razvalis. Dosta raje ne zna da se to moze. Ja redovno skidam protivnicke.

    Sto se tice tog twitter linka nece da mi otvori.

    STG je jak, ali Type 2 razvaljuje. Hip fire dobar, precizna iako ima 1000+ RPM. Debelo su pretjerali sa njom, a ko fol radi balansa uradili TTK promjene. Lol
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Sama činjenica koliko flarovi stoje u zraku i kako su OP, govori kolik ima noobova u igri. Ne kontam kako ih raja automatski ne skida, ali jok. Mada su meni najkorisniji kada ulaziš u zgradu. Recimo Roterdam. Jer ima milion prozora da se moze kamper smjestiti.

    Obrisani su komentari. U stilu je; DICE se osjeca kao žrtva i od komjunitija zele konstruktivan feedback. Sto neko rece: Yebo te feedback, nije ti playerbase uposlenik. Na stranu sto ignorisu feedback tacno godinu dana.

    hahah

    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 10, 2020
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zamisli samo ona silna zbunja na Pacifik mapama u koja se ljudi stekaju. Nista ljepse nego ja ih fleram a onda ih jarani sa C4 po zbunjima caste. Hahahaha.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Igraš li Firestorm? Nema igraca, puno se ceka. Malo čitam kakav je sada, ali je izgleda 5.2 vise syebao taj mod.

    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/en9kp6/well_he_aint_wrong_is_he/

    :D

    "A person with no armor has 150 health. Every armor plate adds 50 health up to a max of 3 plates for an extra 150 health in armor and 300 effective health. So at the max range for an MG42 where you do 10.6 damage per bullet you're looking at 29 bullets to kill."

    haha
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne igram. Interesantan je bio ali management opreme je bio uzasan a nisu ga puno ni unaprijedili i mi digli ruke. Ubijes lika sa puno opreme treba mi 5minuta da razvrstam sta hocu. Extra je bilo ubiti kempera u kuci sa c4 ili rpg. Citav squad se zasteka u kucu a kod tebe squad svi imaju neki exploziv i ozezi. Lol

    Znam da ttk promjene su i tamo uticale. Glupost. Dok sam igrao bilo je raje sad nemam pojma.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je Firestorm izgledao kao najbolji battle royale mod od svih BR igara, samo da ga dotegnu.