BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da ali necu koristit nijedan Extra paket jer mi je to overkill, a treba mi samo vise interneta
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Koji sad koristiš pa ga ni jedan extra ne može zamjeniti?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Poseban paket
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    To je onda nešto drugo, ali se isplati dodati bar taj 1GB za 4KM,do sad je bilo 5KM.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. kio

    kio Komšija

  6. von_admir

    von_admir Novi član

    meni su bili maloprije momci da probaju pustit 30+ no medjutim predaleko sam jbg, max sto sam uspio dobit je [​IMG] .tako da ostajem na istom paketu.
     
    Last edited: Apr 5, 2019
  7. zdici

    zdici Aktivista

    hoce li od 1 maja kakvo povecanje VDSL paketa ? nize cijene..nikakvih informacija jos..
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tesko, s obzirom i na infrastrukturu. Bez optike ništa konretno...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    zdici likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vala Netflat 10 su mogli spustiti na barem 25KM.
    Sadasnjih 30KM 10mbit je bas puno, kad pogledas da za 36KM dobijas MojaTV Net sa 10+ mbit.
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    Pa sada 20/2 nebi trebao biti skuplji od 20-25 KM..nije se dugo nista mijenjalo..
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    Ideja je da predjete na moju tv jer vam tu mogu uzet dodatno $ plus zaradit na vama..



    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Onda neka ukinu ove pakete samo ta internet. To se naravno nece desiti zato bolje da koriguju cijene i budu konkurentniji.
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Ljudi se javili u rekordnom vremenu.

    Uglavnom Sarajevo strogi centar i nema tehničke mogućnosti za Moja TV Net 6
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Jos veci je problem sto ne mozes dobiti info hoce li optika ikada proci ili su se i od toga definitivno digle ruke.
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Nešto kopaju po Centru i postavljaju šahtove.

    Nisam skontao jeli BH Telecom ili neki drugi operater.
     
  16. Majesco

    Majesco Aktivista

    Meni odavno je smijesan ovaj Telecom i njihovi postupci.
    Prosle godine krajem septembra su kopali ulicu i postavljali cijevi, isto tako su kopali do kuca i postavljali cijevi i 5 sahtova su stavili na duzinu ulice od 300 metara.
    U martu ove godine su provukli opticki kabal kroz cijelu ulicu, a od sahtova do kuca su provukli bakarni vod.
    E da smijurija bude veca, prekuce su izvlacili opticki kabal sto su postavili i pametnjakovici su provukli debeli bakarni vod.
    Ovde se ne zna ni ko pije, a ni ko placa.

    PS
    A do nekih kuca nisu ni prokopali, sad kad ti ljudi htijednu njihovu uslugu, moraju kopati i razvaljivati asfalt.
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    produžio mojatv na 24mj, gratis drugi stb24mj i uzeo 6mj jeftini računi, paket je inače moja net tv full5 sa brzinom 100/10, zadovoljan brzinom i uslugom


    inače naoružajte se strpljenjem jel ove promejene idu kilavo na šalteru, misli sam uzeti i za mobilinu paket extra ali nisam imao vremena..
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovo i mene najvise nervira...sto uniste grad roveci a onda novih usluga nema godinama
    moj grad su rovili prije 2 godine,tek sada se vidi koliko je sve unisteno,kada se zemlja slegla a optike ni na vidiku i bog zna hoce li ikada i biti


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Reventon and dams82 like this.
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    meni juce ugasili prvo mojsurf 1GB, i to je to, ne moze vishe nista, dok se to ne realizuje, pa nisam se prebacio na extra net :D

    tako da , bit ce tu problema naredna 2 mj :D
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Jeli ima ko slučajno informaciju, da ako uzmeš paket po promotivnoj cijeni i potpišeš ugovor na 24 mjeseca,da nemaš pravo kupvine uređaja na rate ?


    Hvala.