BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Jedino je tu cudno ako si zvao fiksni broj prema bh posti pa ti naplatili. Sve ostalo je sasvim normalno.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ako ba stranici poste nije navedeno da je to besplatni support broj, onda ae on naplaćuje po tarifi, ali bi trebao ući u ovih 100min. Jedino ako pošta posebno ne naplaćuje podršku, pa je to skuplje od cijene poziva, ali mi to baš i nema smisla.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    A kod kojeg operatera ikad, ne samo kod nas, vec u cijelom svijetu, specijalni brojevi ulaze u besplatne minute? Mogli su vam i humanitarne brojeve i glasanje za zvijezde granda stavit u besplatne minute, pa da za vas jos i to placaju... Ako kod telecoma ista valja od paketa, to su ovi extra paketi, ljudi hoce za 15KM da dobiju dzaba pozive u inostranstvo izgleda.
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa jesam zvao sam te kratke brojeve, ali halo cuj dodatno naplacuju umjesto da ulazi u onih 100 minuta.
    Za telemach pise da je besplatan broj, za postu ne pise, ali kakve veze ima kad i to spada u ono "prema svim mrezama" o_O
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    @adsubzero 1360 je besplatan broj samo ako se poziva iz Telemach mreze sa fiksnog telefona, u svim drugim slucajevima se dodatno naplacuje bez obzira na operatera. 080 031 111 je besplatan broj za sve mreze.
     
  6. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Ma svi ti poszivi prema četverocifrenim brojevima se naplaćuju oaim prema 1444.
     
    dams82 likes this.
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa hajde to bih nekako i razumio, ali prema bh posti mi je van svake pameti.
     
  8. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Pa čak i prema BH Telecomu 1182 se naplaćuje. Tako da mene pošta ne iznenađuje. Odavno su to dvije potpuno odvojene kompanije.
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Fino piše na stranici Telemacha da ti je 1360 besplatan samo iz TM mreže.
    I obrnuto ako sa TM mreže zoveš BHT na 1444 naplati ti poziv. Ako zoveš na 080027777 onda je besplatno.
     
  10. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Nova Sport stiže i u ponudu Moje TV:

    http://ba.n1info.com/Sport-Klub/Nogomet/a394348/Najbolji-sport-se-seli-na-NOVA-SPORT.html
     
    Eldorado likes this.
  11. selvin

    selvin Moderator

    Izvukli su se... :D Sigurno ce biti u nekom paketu dodatnom?
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Razocarali su me, ocekivao sam opet trku frku :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovo je jedna 0 bez ostalih banaka.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U cemu je razlika ove app i npr. unicredit app za mobilno bankarstvo preko koje se mogu placati racuni?
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ja ti jedino mogu odgovorit za raiff aplikaciju preko koje trenutno placam racune. Razlika je sto mozes trazit pare od drugih i njima tamo iskoci da odobre ili odbiju, i sto mozes QR kod skenirat i izvsit uplatu, na promo materijalu pokazuju qr kodove u taxiju i na racunu bh telecoma.
     
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Uspio sam povezat optiku od bht sa svojim routerom:

    [​IMG]
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Ni ja ne kužim, jel besplatno mislim bez naknada za realizaciju uplate ili šta?
    Ja imam plaćanje bh telecom računa smsom bez naknade... Dođe mi račun kao SMS poruka, ja odgovorim i račun se plati s mog tekućeg...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

    Kolins vidi kod exwizzard rasbperry pi 4

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
    Stihoklepac likes this.
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    @zdici Extra je :D, trenutno obavlja vrlo bitan posao blokiranja reklama na mrezi

    [​IMG]