BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. MAv3

    MAv3 Novi član

    Hvala na odgovoru.
    Znam za user/user šifru, međutim na innboxu v50 opcija za promjenu kanala je dostupna samo admin računu.
    Tako da sa user/user ne mogu na žalost promjeniti kanal.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    Zna @exwizzard javi mu se na pm

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
    MAv3 likes this.
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    Razmišljam da pređem na BH Telecom, juče ih zovem i kaže mi teta da od marta ide poskupljenje usluga. Ja konkretno razmišljam da uzmem ili Moja TV Net 1 ili Moja TV Net 4. Prvi paket ide sa 36 KM na 40,90 KM. Nisam upratio, je li i BHT redovno godišnje podiže cijene kao i Telemach?
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne podize...nisu dugo dizali a sada ce haman pustiti sve HD kanale i jos neke pogodnosti ali ce poskupiti uslugu
    tako sam nesto citao a sigurno ima i neka vijest na stranici

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    Na to sve računaj da dobiješ popusta kao novi korisnik
    Plus bonus plus nakupi se
    Jeftiniji su od Telemach

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
    senad_986 and RED DEVILS like this.
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam predao zahtjev na šalteru telecoma za Bonus plus, sad provjeravam na 0611161, dobijam info da nisam učlanjen. Jel moguće da nisu prihvatili zahtjev ili šta?
    @Stihoklepac
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Jesi zvao 1444 da ti provjere, obično to bude za dan dva.
    Ja sam preko portala aktivirao tipa u ponedjeljak, u srijedu sam bio u bonus plusu, a na sljedećem mjesečnom obračunu su mi se pojavili bodovi na portalu.
     
  8. Almir

    Almir Komšija

    možel neki konkretni info o 'bonus plus' šta konkretno dobijam sa tim.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    https://www.bhtelecom.ba/7349.html

    Ja sam pred kraj prošle godine iskoristio bodove da smanjim iznos mjesečne naknade na dva računa, a skupio sam bodova u vrijednosti od 70tak KM :)
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Poene
    A te poene pretvoriš u neku uslugu ili da ti umanje račun
    Recimo tetak i tetka godišnje uštede 40KM preko bonus plusa al oni imaju 2 nivo gdje se bodovi množe sa 1.5

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
  11. Almir

    Almir Komšija

    predao sam zahtjev preko portala tamo instat dobio 20 poena valjda sam in :), vidjecu sta mogu uvezati i napraviti neki benefit imam mojatv full5, mobilini paket net i uskroro ide i moja tv go valjda skupim koji bod.
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Pa ti si do sad mogao mnogo da uštediš, ja imam samo dva mobilna broja(plaćam manje od 50KM mjesečno) i godišnje oko 20KM umanjim račun.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Evo od 1.4 malo su pojacali GB na ekstra paketima

    Extra S sadrži 500 minuta + 500 SMS + 3 GB mobilnog interneta po maksimalnoj brzini na 4G mreži. Mjesečna pretplata iznosi 22 KM

    Extra NET sadrži 100 minuta + 100 SMS + 12 GB mobilnog interneta po maksimalnoj brzini na 4G+ mreži. Mjesečna pretplata iznosi 25 KM

    Itd itd

    @Zippo se žalio na brzinu neta, npr Extra S ima 4g dok Extra net 4g+ brzinu, možda je kod tebe zippo Extra S paket.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Lagano ultra, 15KM, 7 giga. :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  15. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Postoji li mogunost spajanja STBa preko onih powerline adaptera? Ima li ko da koristi takvo nesto?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  16. chenta

    chenta Aktivista

    Koristim ja sve perfektno radi. Moras imati posebnu uticnicu za adapter, ne u produzni gdje je jos stvari ukljuceno, mada moze nekome i tako da radi.
     
    NaLe! likes this.
  17. Almir

    Almir Komšija

    ako aktiviram ovu moja web tv i gledam preko mobitela imam extra net, da li mi 'jede' saobraćj ovih 20gb ili to se ne mjeri? a vidim da ima nešto i od 1maja.
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako si aktivirao na broj mobitela mislim da dobiješ 10gb mojawebtv saobraćaja, za adsl/mojatv aktivirani mojawebtv nisam siguran.
     
  19. Almir

    Almir Komšija

    @Stihoklepac interesuje me za mojatv korisnika, negdje sam to kao pričitao (tad mi nije bilo interesantno) sad sam intresting ali ako mi ne jede mb na paketu od moba. Po sjećanju bilo je kao akacija 1 parili i 1 maj.
     
  20. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    @Stihoklepac
    Možeš li pomoći oko ove Moje webTV? Imam na netFlat paketu aktiviranu ovu uslugu od ranije ali obzirom da sada poskupljuje želim istu deaktivirati. Već par dana pokušavam ali ne mogu jer mi svaki puta izbaci "Greška prilikom konfirmacije usluge!!". Može li se ovo riješiti?