BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Pisali smo već jednom, jel uvijek mjeriš kod kuće, sjećam se da nisi mogao ni sa redmi note 8 pro postići neku brzinu veću od stotinjak mbps, ja sam mjerio gore na poslu na 4g oko 200 Mbps, a kod kuće ne mogu ni blizu...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Mjerio na Lukama ...sad cu evo kuci izmjeriti ali ce biti manje garant ...
    Evo kod kuce u carsiji 77/7 Mbps trenutno mjerenje
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Puno zavisi od lokacije... Nekad pun signal 4g, a mjeri ispod 10mbps...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Danas mjerio [​IMG]

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  6. Dr.Orange

    Dr.Orange Novi član

  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    stizu novi kanali :D
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Bbc earth top kanal, cesto ga gledam.

    Mada to na iptv-u imam :D

    Vratio sam jednu resivu mojetv, iako evo manje više sve su poklopili osim brzine neta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. dams82

    dams82 Komšija

  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Balkan Net 5 dana je 300MB 5KM, a 10 dana 1GB 15KM. Welcome to 2010 :)
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    A hr i slo na ultra platiš dvije marke aktivaciju (1KM ako si paket na pretplatu) i onda 1mb plaćaš 0,02KM ili Pretplata 0,015KM
    Uvijek za više dana se ima računa uzet neki tourist paket te zemlje i koristiti dok si tamo, jedino što u nekim državama procedura uzeti Sim karticu, traže puno ličnih podataka. Ko ide dalje uzme Hrvatsku karticu i koristi u eu, nema roaminga.

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  13. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    1GB = 16KM za pretplatnike super povoljno?
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    U Hrvatskoj npr t-mobile 7 dana interneta neograničeno 20ak KM za turiste. Kartica ima na svakom kiosku...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa upravo tako. Ovi iz BHTelecoma misle da je narod glup. Do jučer nisu imali nikakve roaming i travel pakete i raja je naučila da kupuje postpaid kartice za net u drugim zemljama. Ako su mislili privući klijente morali su ponuditi nešto baš extra.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    A nije ti palo na pamet da ne kontrolisu oni cijene interneta kojeg ti koristis kod drugih providera? :) Eto njima tele2/vip daje jeftinije nego sto daju lokalno po Hrvatskoj...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jeste mi palo na pamet i stoga ne vidim smisla da nude pakete ako se već nisu s lokalnim providerima dogovorili oko neke cijene s kojom mogu biti konkurentni. Pokaži mi budalu koja će bhtelecomu 1GB platiti 16 ili 17KM kada za 22KM ima neograničen net 7 dana?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Poenta je dogovor između operatera da niko ne kupuje kartice nego da koriste svoju, a da cijena bude prihvatljiva ako već ne ukidaju roaming...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Trebate to predložit telecomu, sigurno se niko nije sjetio toga prije :) Pa roaming ukinut u EU tek prije koju godinu, sto se nisu oni dogovorili prije 20 godina?

    @kolinsb pa tako je bilo oduvijek, jeftinije kupit u maticnoj drzavi. I svima je tako bilo, i Nijemcu kad ide u Francusku...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk