BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Samir_

    Samir_ Novi član

    Možeš li nam malo približiti.. Vidim da su danas na predstavljanju novogodišnjeg programa koristili novi logo MYTV . Hvala :D

    PS. sta je UI, ne kontam :p
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    UI novi izgled, nova tema promjena ikona :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma da,promijenjena tema na STBu a navodno ide i neka android aplikacija za televizore.

    Valjda ce i oni ubuce poceti davati android boxove za televiziju.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Dajte koju slikicu, bas me interesuje na sta lici.

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 13, 2021
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Bilo je na klix forumu 2-3 slike, ono po slikama je bzv.

    Valja mi se pri isteku ugovora prešaltati na alternative ovih 15-16mbps što imam su kriminalno loši.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kod mene je optika,sve fercera kao singerica...ni najmanjeg problema,sve stabilno.
    Mislim da u ovih skoro godinu dana nisam imao prekid.

    Jedino je na moja tv sporo saltanje kanala i generalno je spor STB ali obzirom da tv skroz slabo i gledam,tako da i ne saltam pa i nije problem.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Tako ti je to kod IP televizije što se tiče promjene kanala :)

    https://en.wikipedia.org/wiki/Zap_time
     
  8. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ima li neko od montera bh telekoma na forumu ? Treba mi hitno jedna informacija..
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Pa forum je, postavi pitanje, prije ces dobiti informaciju nego da ce ti se neko javit i reci "ja sam monter, sta ti treba?" :D A ako je bas hitno, 1444.
     
    bhd likes this.
  10. mirseth

    mirseth Aktivista

    Dolazili monteri u stan u novim zgradama u malta kompleksu, Sarajevo, konkretno sprecanska ulica da postave opremu i kazu nema nekog prikljucka, (nisam bio tu, pa ne znam na sta misle) pa ne mogu montirati i aktivirati uslugu. Vlasnik rekao da ce kupiti i montirati priljucak, da oni dodju sutra da montiraju opremu. Jutros ih zvao vlasnik da kaze da je montirao prikljucak i da pita kad ce doci, rekli mu da su nalog proslijedili nekoj firmi koja ce da mu optiku montira. Sad vlasnik ne zna koliko ce to da traje a covjek treba da ide iz Sarajeva do kraja sedmice jer je iz dijaspore.
     
  11. Samir_

    Samir_ Novi član

    Od danas bogatija ponuda filmskih kanala na MOJA TV, ubaceni:

    CINESTAR TV 1
    CINESTAR TV 2
    CINESTAR TV ACTION & THRILER
    CINESTAR TV FANTASY
    CINESTAR TV COMEDY & FAMILY

    Dostupni su cak i na moja web tv :)
     
    RED DEVILS, zippoo and selvin like this.
  12. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Koji paket i koja je cijena ? Ne mogu na sajtu da nadjem optika pakete i cijene.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nema posebno optika paketa...nego kada odaberes paket sa velikom brzinom,onda ide zahtjev za provjeru tehnickih mogucnosti za taj paket i ako imas TM,ide prikljucak.
    Kod mene je 50/8 brzina,nemam pojma koji je to paket
    Cijena oko 47 km...moja tv net paket neki
    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    U HDu su,sto je super.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije to obicni Net paket, vjerovatno Net 4.
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne znam sta su tebi "obicni" a sta neobicni paketi...tamo imas nazive paketa i brzine i to je to.
    Moguce da je tan net 4 kod mene,mrsko mi traziti tacan naziv

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  17. chenta

    chenta Aktivista

    Sta sve treba uraditi da bi se prebacio na optiku, jel se mjenja i modem i sta jos modificiraju? Nedavno su kod mene kopali za optiku pa kontam da prikljucim, promijenio bi paket sa full 1 na full 4.
     
  18. ibran

    ibran Aktivista

    Ništa ne treba raditi, nama doveli na kuću optiku jedna ekipa kopanje i polaganje optike. Druga ekipa vodi u kuću ili stan i kada završe sve poslove postepeno puštaju sa centrale.
    Ti jedino možeš da se informišeš do kada će radovi biti gotovi i kad bi trebali pustiti optiku u upotrebu. A pošto si njihov korisnik ugovor ide po tvojoj želji donose modem i umreže sve. Jedino možeš na objektu označiti gdje bi da uđe u kuću optike.
     
    chenta likes this.
  19. Samir_

    Samir_ Novi član

    Neki dan smo pricali o novom interfejsu na Moja TV .. pronašao sam na forumima, pa evo da podijelim ..

    [​IMG]
     
    EL NINO CFC likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li gdje negdje neka mapa pokrivenosti optike od strane telecoma?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk