BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    Danas me Dzumhur iznenadio pobjedom protiv Zvereva koji je 4. igrac na atp listi..
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pravih navijača misliš? Jedno 1000-2000 u vrh glave. Ostalo 'elita' :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

    Izvršni odbor Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine na današnjem zasjedanju u Zenici donio je odluku da će novi selektor Zmajeva biti Amar Osim ili Robert Prosinečki.
    "Razmatrali smo izvještaj Komisije, koja je obavila razgovore sa svim potencijalnim kandidatima. Izvršni odbor je nakon dugog razmatranja listu od četiri kandidata sveo na dvojicu - Amara Osima i Roberta Prosinečkog. U narednih sedam, osam dana obavit će se konkretni razgovori s njima, od finansijskih uslova, njihovih planova i svega ostaloga kako bi mogli donijeti konačnu odluku", rekao je Milorad Sofrenić, potpredsjednik NSBiH.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da se samo kod nas ovako javno raspravlja o tome ko ce biti selektor. Jos samo ugovore da slikaju.
     
    NeTRa1der likes this.
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa raspravlja se i u drugim zemljama :) U Italiji još sebi ne mogu da dođu :]
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    izmedju ove dvojice,ja sam vise za Osima
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Evo Lula se oprostio od repke, ne cudi ne taj potez ima osjecaj da ce ih biti još.

    Umjesto da se napravi iskorak poslje plasmana na SP u Brazilu i pare dobro ulože kod nas obrnuto totalni raspad sistema i opet cemo ici na dno.

    Sljedeci selektor je donji u svakom smislu te rijeci :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Pa ulozile su se pare u savez :D mozda smjena generacija nije ni losa stvar, vidi se da ne ide sa ovim rosterom do kraja.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Izabrase Prosineckog...
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobro je, samo da ne moram slusati onog pijacara.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni Prosinecki neka sreca. I sve je to uzalud kad ce za godinu-dvije bit opet novi selektor.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma da je najgori, samo da ne slusam kako Osim prica. K'o da je na trotoaru odrastao, nema dodirnih tacaka s ocem.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Što se tiče priče naravno, ali i papa osim nije previše pošteniji od sinčine
     
  14. lolak

    lolak Aktivista

    Jedini razlog sto nije izabran Osim je nas mentalitet koji ne zeli priznati rezultate. Jeste, domaca liga je cobanska, ali nije niko od njega bio bolji. Prosinecki kao trener realno nije napravio nista i tesko da ce potrajat.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha Osim nesto pravio... Pa nasu ligu treba ukinuti.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kakve bolan rezultate, u kakvom uslovima, na kakav nacin rezultate, pusti mitomanije Boga ti, otisao u Katar opstao u ligi na osnovu bolje gol razlike, sta je to on kao trener napravio, kakvog internacionalnog znanja ima, kontakta, poznanstva, dok ovog drugog "kloca" su samo trenirali neki levati, igrao je u levatskim klubovima, ne zna kako funkcionise internacionalni nivo, kao i doza profesionalizma i sve ostalog sto ima iz iskustva koje je stekao od igrackih dana, ne znam koliko ce napraviti ni koliko moze, niti se kunem u Prosineckog niti slicno, ali porediti njega sa lojavim smradom nije moguce.
     
  17. lolak

    lolak Aktivista

    Razmisljanje ti je lokal-navijacko i to je problem... Sto se mene tice, najbolji je ko napravi rezultat te bih volio da to bude i Prosinecki.
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja ne vidim problem, sve što sam naveo je na osnovu činjenica, nisam ništa izmislio.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Jedine titule sto je Zeljo osvojio je pod Osimom ako se ne varam. Mozda jos jednu bez njeg? Uostalom najtrofejniji je domaci trener. Jest da je liga cobanska ali nije da je lako osvojit.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ma nije vise ni bitno, izbor je napravljen. Citam da cemo igrati prijateljske protiv SAD-a i Meksika sa igracima iz PL koji ne treniraju vec neko vrijeme..