BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    BH fudbal je tacno spram drzave.
     
    NeTRa1der likes this.
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    zali boze. Igras sezonu, i nesto si ko dobar, jak, zvijer.
    Prije utakmice komentari...

    Ma uzet cemo ih.. ako nista 1:1 :D

    mislim ovo je slika prilika stavarne situacije :)
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Realno stanje naše lige i našeg fudbala

    zamisli da nas nekim čudom uefa pusti u grupnu fazu evropskog takmicenja, krenuli su proširivati državna takmičenja.

    a šta bi nam tek radili ljudi tamo, a isto se igraju i u grupnoj fazi dvomeči, poprimali bi 20 golova


    ali sve ovo neka ide na sramotu saveza, njima je najveca briga reprezentacija, ovo ostalo im nista ne znaci.

    dok sam redovnije pratio sarajevo prije i isao na utakmice, svega sam se nagledao, na tribinama, na terenu, ali recimo teren Slavije u Istocnom Sarajevu prije mislim 4 godine, nikad necu zaboraviti, fudbal se igrao na njivi bukvalno, mogao si komotno sjemena krompira zasaditi i odmah zatrpati, jer je vec red bio iskopan.

    Da bi se desio napredak BH fudbala, trebaju tu čuda da se dese i pravi ljudi sve to da iznesu. A ovako ćemo i dalje gledati patnje naših klubova, do ove sezone Zrinjski kao prvak Bosne i Hercegovine je ispadao u prvim k0lima.

    Sjecam se jednog citata Neleta Karajlica, ako je historija uciteljica zivota, onda je fudbal ogledalo drzave.
     
    Last edited: Aug 3, 2018
  4. Esh

    Esh HWB

    Kad se pita "sto smo ovoliko losi", obicno se prica o infrastrukturi i budzetima, ali sad sam puno blizi razmisljanju da imamo problem u trenerima omladinskih selekcija u smislu izgradnje igraca i sistema igre..

    Mozda nam trebaju treneri sa strane, ali u omladinskim selekcijama.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije to tako komplikovano. Svaki iole dobar igrac ide vani. Zasto bi ostao. Neka se omladina izgradi, opet odose.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pa idu jer imaju buducnost, uslove u inostranstvu, ovde toga nema.

    Vidi Sarajeva po ko zna koji put vraca Musemica, eno Zeljo po 3. put Odovica vratili. Pa smijesno brate. I to šutnuli lika u drugom kolu premier lige, a Musemic odmarao igrace za prvo kolo u ligi, prakticno drzavno takmicenje nije ni pocelo.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]


    ne mozes ni reklame pročitati
     
    NeTRa1der likes this.
  8. Esh

    Esh HWB

    Ali za divno cudo solidna utakmica..
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Krivo mi sto sam se razbolio i ne odoh na derbi... odavno nisam propustio tekmu na grbavici...
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Katastrofa.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Meni iskreno nije bitno ko prenosi, sve je marketing sad, ko ima vise para da otkupi prava on ce i prenosit. Vise mi je bitno ko ce biti komentator, da me neko nepismen ne tuši 90 minuta.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Meni je vise simpaticno da je firma koja je otkupila prava, vlasnik Telemacha i SK, to kao prodala/ustupila Pinku, a opet oni su vlasnici tog istog Pinka BH koliko sam shvatio, ali za razliku od SK su valjda dostupni na svim operaterima.

    Postoji li makar taj Pink u HD u osnovnim paketima?
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema HD, barem kod nas, to je najveci problem. Losa im je slika.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    To je onda tek neozbiljno..
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci lfootball + sopcast.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    SK1 HD prenos ce biti haman

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Pa simpaticno je sto su tako "merhametli", ali to sigurno ima neku pozadinu, tipa pranje novca :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma zajebavam se za Macu, jer je taj bio cesto na Pinku.

    Sramota da drzavna televizija ne prenosi svoju reprezentaciju, a nedavno su kroz reklame podrzavali reprezentaciju Srbije.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.