BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @EL NINO CFC Jest cudno procitat ta tvoja 2 posta.. na sekundu ispade da si sam sebe napao. haha.

    I kod mene slika preloša, domaci kanali su stvarno dno.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam mislio da ću ovo ikad reći ali bolja slika bila na BHT :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    Esh and Pelikan like this.
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ovaj logo nije mogao biti veći[​IMG]

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    Esh likes this.
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko ne zna koliko je sati...

    Sam covjek u petercu, evo frke
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Ovo je prvi put da sam gledao reprezentaciju da je uzela bodove u utakmici gdje je protivnik dominirao. 4 prilike, 2 gola.
     
    heroic and aNaToMiC ! like this.
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma ovi su krkanska prava ekipa, sve na ho-ruk. Fali nam pola ekipe, danas smo prelosi bili ali smo def kvalitetnija ekipa. Pisat ih!
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma sta smo kvalitetniji, sta si ti gledao, ljudi nas ubili, mi ne znamo dvije lopte uvezat...
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sta si ti gledao kad si krenuo mene quotat meni nije jasno, procitaj sa razumijevanjem jos jednom.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pelikan ljut

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vezni red nam nije falio, pa su bili kriminalni. Jos onaj prije utakmice rece da imamo vrhunski vezni red... Ja ne znam kako mozete reci ista pozitivno poslije ovakve utakmice. Jedino ako medju tim sto se trebaju vratiti ima Messi i Ramos, mozda bude bolja predstava.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pozitivan je rezultat.

    Odbrana recimo Begovic - Todorovic - Bicakcic - Sunjic - Kolasinac izgleda mnogo ozbiljnije. Samim tim, Besic ide u vezni red gdje bi trebalo biti bolje umjesto Cimirota koji konst. prikazuje nekakav kukavicluk dok igra za repku, ne znam koji mu je.

    Civic je rovit, niti je formi, niti je dovoljno spreman, niti je trebao danas igrati.

    Besic na beku je dovoljno izgovoriti ne treba nikakvo obrazlozenje.

    Od Zukanovica u najnormalnijoj obicnoj utakmici mene prpa hvata jer je kikser teski.

    Od svih ovih sranja logicno je da ovaj tim nije uigran, sto se vidjelo danas, ljudi nas izdominirali.

    Paralelu donekle mozes povuci i sa tekme FKS - Atalanta, prva 2:2, pa ljudi uvidjeli gdje je ko los, sta i kako, bum osmica ladno.

    Sj. Irska i pored dominacije je sve silila, tesko da je sta bilo plod uigranosti, tehnike i sl. dosta probijanja po bekovima koji su nikakvi, igraci nepovezani, neuigrani, ko muhe bez glave, i opet nisu napravili neke bas zicere.

    Danas je BiH prelose odigrala, dominirali ih ovi, ali opcenito i inace je BiH puno kvalitetnija reprezentacija. Vidjecemo u nastavku kakvi ce Irci biti, krkani obicni gdje ne bih smio dati lovu da ce uzeti i repke tipa Gruzije, Litvanije, Moldavije lupam, pa cemo se citirati.

    Kakav god bude rezultat protiv Austrije, protiv njih ce nam biti lakse igrati, jer ne igraju na ho-ruk krkanski.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    O cemu pricas? Irska je odigrala kvalitetnije po svim parametrima igre. Mi smo dobili jer smo iskoristili prilike koje su se ukazale, oni nisu jer je Sehic bio vrhunski na golu.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hahahahah sta je to vrhunski bilo pa nas je spasio poraza Sehic?

    I sta ti znaci to sta pricas? Pa lijepo sam napisao da su nas izdominirali, ne kontam?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imali su ljudi 4-5 suteva iz peterca koje je odlicno odbranio... 18-1 u kornerima.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Daj mi 4,5 suteva iz peterca koje je izvadio ja cu ti se naguziti.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    http://hoofoot.com/?match=Northern_Ireland_1_-_2_Bosnia-Herzegovina_2018_09_08

    Full highlights, ako imas koji drugi link slobodno nalijepi.

    18. minuta, lopta napucana u njeg.
    30. minut, hvata loptu balon.
    48. minut, rutinska i solidna odbrana.
    56. minut, lik napucava loptu u njeg bukvalno.
    85. minut se sam zajebava, tako da je popravio svoju gresku, lik uzrok sanse za Sj. Irsku
    93. minut, primamo gol, lopta leti u peterac, Sehic krece na loptu pa se vraca. On je MORAO pokupiti ovu loptu.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    48. i 54. su dvije vrhunske odbrane sa par metara, kakva rutina i napucavanje.
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pogledaj snimak iz svih uglova fino ti ljudi stavili, nemoj biti slijep pored ociju.

    I da jeste tako, a nije, opet nema tih 4,5 vrhunskih odbrana s kojima nas je izvadio.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa jedino ako pozicioniranje nije bitno u fudbalu
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ispostavi se da je mogao stajati i iza gola pa bi ga 'napucali'. Svaka odbrana se pise golmanu, a pozicioniranje najbitnije zbog samog pracenja igre. Nije bas da je napucan dok je zvirnjao okolo, nego jer je pratio igru i postavio se tako ispred lopte. To sto nije mozda morao ispruziti ruku ili napraviti paradu ne znaci da nije odradio posao za koji je placen.

    Sehic mi djelovao dosta, dosta sigurnije od Begovica. Nebi imao problema kad bi ovako branio cijelo vrijeme i ostao jedinica na golu.

    Ostali su igrali prilicno lose, Duljevic je trcao i borio se, Dzeko par dobrih lopti. Imali smo stvarno malo sansi ali su sve sanse bile konkretne. Lose smo odigrali ali haj da i mi nekad odigramo lose a pobijedimo.
     
    Esh likes this.