BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Bar si dan potrefio :mrgreen:

    Izvini al morao sam.. bez zamjerke ;)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Arda Turan

    3-2

    turan turan :x
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe nema zamjerke, naprotiv, hvala na sali :)
    inace nisam fan repke ni patriota, cak naprotiv, antipatriota sam :)
     
  4. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Mislim da ce tako ostati, nema Estonija snage za treci, ili.. :D

    edit : 4-2 ipak :D
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sram te bilo. :smt003
     
  6. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    [​IMG]

    A ja mislio njemu ime Senijad Ibricic :smt005
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    al opet mi je drago za bih repku, valjda ostalo iz dana kad sam bio patriota, ili mozda radi forumskih sudrugova kojima je jako stalo...
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    sta je ovo ljudi pa gotov niko ni da se pohvali?? da je BIH izgubila sad biste ovdje kukali i jadali protiv saveza ,cire, drzave, reprezentativaca koji se ne zalazu i slicno :)
    il je bilo slavlje do dugo u noc pa se jos nije ustalo?
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Pa nismo igrali protiv Brazila :) Sad ce biti zanimljivo da li cemo protiv Turske moci napraviti dobar rezultat sa jednim napadacem :D
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Protiv turaka laganice 3 boda, i onda ispushimo zadnje dvije. :mrgreen:
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Treba se truditi da budemo najbolji drugoplasirani jer bi tako isli direktno na svjetsko.

    Ali problem je sto se broje samo mecevi sa prvih pet jer zadnja grupa nema sestog clana, a tu lose stojimo. Ako pobjedimo sve do kraja mogli bi biti najbolji drugoplasirani.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mozes li mi ovo pokazati negdje na fifa uefa pravilniku, jer koliko se god trudio to nisam mogao naci nigdje.
     
  13. da , i sta s tim ?
    imas 9 skupina , od kojih "druga najgoreplasirana" u svojoj skupini otpada dok ostale idu u baraz .... ne obratno :wink:
    ne mozemo izbjeci baraz , to je sigurno ali se nadam sj irskoj ili hrvatskoj u barazu :mrgreen:
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da,

    Nista od zaobilazenja baraza.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako dobijemo hrvate bit ce nam veselo. Oduse i nema plaho slabh ekipa st ose toce drugoplasiranih za baraž.

    Da.. samo prve ekipe idu direktno.

    Sto se tice Špaije. Ah.. kada bi jednu kiksali i onda se zadnja igra sa njim. Morali bi pobjedit. AL nece ni Turci tako lako odustat. bjeziomo im sam 4 boda. Treba se pazit.
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

  17. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Uhh opet ja slusam gluposti po forumima. :oops:

    Onda nam baraz ne gine, samo trebamo Turcima uzeti bod i opet nabiti Estonce. Valjalo bi da dobijemo Grke ili Irce.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    haha ismijah se pošteno :lol:

    pa pobjedimo Tursku na Bilinom i u baražu smo :smt001 a u barazu nemoj Grka samo :evil:
     
  19. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo mogucih protivnika u barazu..

    Grupa 1:
    Borba izmedju Mađarske, Švedske i Portugala. Mislim da ce Švedska ipak osvojiti drugo mjesto.

    Grupa 2:
    Grčka i Latvija imaju po 13 poena, s tim da Latvija ide Grčkoj. Ovdje, po mom misljenju, prolazi Grčka.

    Grupa 3:
    Defitinitivno najneizvjesnija grupa. Trenutno drugo mjesto drzi Sjeverna Irska sa 14 bodova, slijede Poljska i Slovenija sa 11 i utakmicom manje, dok je Češka petoplasirana sa 9 bodova i takodje utakmicom manje
    Česi igraju sve tri preostale utakmice kod kuće + dočekuju 2 od 3 izravna konkurenta. Po mom misljenju drugo mjesto osvaja Češka ili Poljska.

    Grupa 4:
    Rusija.

    Grupa 5:
    Mi. :mrgreen:

    Grupa 6:
    Hrvatska ili Ukrajina. Licno mislim da ce Engleska pitanje plasmana rijesiti pobjedom protiv Hrvatske a onda ce rastereceno ici Ukrajini, te ce drugo mjesto osvojiti Ukrajina.

    Grupa 7:
    Francuska.

    Grupa 8:
    Republika Irska.

    Grupa 9:
    Norveška ili Škotska, ali nije ni bitno jer ko god osvoji drugo mjesto - otpada (najlosija drugoplasirana). Preostala je jos samo jedna utakmica za obje reprezentacije, Škotska sa 10 bodova iz 7 utakmica kuci docekuje vec plasiranu Nizozemsku, dok Norveška sa 7 bodova iz 7 utakmica dočekuje Makedoniju. Dakle, drugoplasirana svakako otpada.

    Najbolje bi bilo zaobici Rusiju, sa svim ostalim reprezentacijama se da nadigravati.

    Koga vi prizeljkujete ? :D
     
  20. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Nisu nam to sve moguci protivnici. U barazu ce ekipe biti podijeljene na nosioce i nenosioce, i to prema trenutnom fifa rankingu. A mi cemo naravno biti nenosioci, pa nam protivnik mogu biti: Rusija, Hrvatska/Ukrajina, Francuska ili Grcka. Ovo se naravno jos moze promjeniti, ali uglavnom ako i dobacimo do baraza temo necemo dobiti neku lijevu ekipu.

    Ja bih licno, Hrvate.