BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    samo mene je zadivio arda turan, igra covjek ko maradona nekad sto je igro, onako se ne moze driblati i prolaziti ni na pesu....
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Grupa 9 je fakat bila shega, no dobro da su imali nekog autsajdera, vecina bi imala jos +6 bodova. Veca je fora sto bi mogli igrati s nekim iz regije u barazu :p
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ako bosna i turska na kraju budu imale isto bodova odlucuje li gol razlika ili medjusobni susret?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Zlaja zaboravi, nema sanse da Turska prodje ispred nas :p
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe i ja se nadam da nece ali interesuje me cisto akademski jel odlucuje medjusobni il gol razlika :smt006
     
  6. Chem

    Chem Komšija

    vjerovatno međusobni susreti,samo ne mogu da ne primjetim pesizam u tvojim postovima,idemo u baraž u gotovo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  7. Tamiya

    Tamiya Novi član

    sad nas čeka Estonija, praktički, mi smo već jednom nogom u baražu, a
    sjetite se šta je prošli put bilo sa Estonijom :lol:
    :smt005
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    Gol razlika se racuna pa tek onda medjusobni!
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    onda znaci dosta 2 neresijene za baraz, a protiv koga turska jos igra?
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe pozitivno je to al to su najteze utakmice , a danas niko u fudbalu ne moze garantovati da ce pobijediti protivnika u kosarci npr jos uvijek ima takve razlike al u evro fudbalu ove treceligaske repke albanija malta i slicno vec odavno su postale pozafrkane i zacas otkinu bod il poremete planove vekim repkama, kuces dalje kad je grcka doskora bila prvak evrope
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jesi mi samouvjeren. Mene je sad tek strah Estonaca, oni ce dati 150% svojih mogucnosti da nam otkinu 1(3) boda, nakon debakla u Zenici. Isti ti Estonci su prije par dana odigrali sa Brazilom na svom terenu 0-1, ne ceka nas nimalo lak posao. :?
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Poznato je od prije da nama leži njihova (ne)igra. Samo se nadam da je Ćiro vidio sinoć da mu Salihović ne može igrati lijevog bočnog,već da mora igrati u vezi.Isto tako se nadam da je uvidio da je Ibišević van forme te da mora dati šansu Muslimoviću ispred njega. Muratović se nije vidio.Ibričić je dobar jedino protiv manjih selekcija tipa Armenija itd.. Najveći problem je taj vezni red koji sinoć nije postojao. Valjda je Ćiri jasno da Džeko(pored toga što je van forme) nije imao lopti,niti ga je ko proigravao. Miske odsječen što se i očekivalo. Ne može igra ovisiti o jednom čovjeku.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Hahah, pa ti krenu s jednim igracem i popljuva citav tim. Tvoja logika je da se sastavi najboljih 11 pa nije bitno gdje ce ko igrati? Kakav crni Muslimovic na bilo kojoj od pozicija koje je do sad igrao Ibricic, pa to ne bi radilo ni u nekoj manager igri, kamo li na terenu... Isto kao da mi imamo barem 30 igraca koji mogu igrati pa je sad lako izabrat tih 18 sto ce biti u nekoj uzoj konkurenciji.
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Pogledaj samo kako smo primili gol sinoć. Jel Ibričić zijanio loptu na desnoj stani? Kada je pritrčao Jahić Turci odmah šalju loptu na lijevu stranu gdje je Salihović(jer znaju da su se Armenci šetali tuda). Salihović je veznjak i mora igrati u vezi.Pa Turci su nas ogulili po toj strani :| I rekao sam da ispred Ibiševića mora dati šansu Muslimoviću(ne Ibričića).Muslimović je jači i može nositi dvojicu na leđima. Mene što se tiče Ibričić i ne treba da igra. Misketa nisam popljuvao već sam rekao da je očekivano bio odsječen,jer su Turci znali odakle vreba najveća opasnost.
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Trebali bi tebe za selektora postavit, ha? :)
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovo je moje mišljenje.Ti ako imaš svoje bujrum :smt002
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja kazem lahko je bit general nakon bitke. Sto nam se nisi javio sa tom analizom prije, mozda bi i do Cire doslo pred utakmicu i mi bi dobili 5-0 :D
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Zato što re rezime utakmice rezimira nakon utakmice. Pa evo i Ćiro sam to govori

    http://www.port.ba/index.php/sport/5664 ... io-od-oveq
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa sta ti izmisljas toplu vodu?
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Šta bi to sad značilo?