BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ne ako je u pitanju 5,6 characters ... ali bice da to i znas pa pribjegavas digresiji i vrijedjanju u nedostatku argumenata(nogometno baziranih) .... :lol: ili ti argumentovanje i nije bas jaca strana .....
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Ispade sada trener Hoffenheim-a budala što ga drži u igri svih 90 min.. On je spreman za svih 90 min. bio još u julu mjesecu. Nakon duže pauze naravno da igrač ima problema da se vrati u formu. Masa i masa talentiranih igrača je propala jer su ih povrede dokrajčile,a pazi svi su imali snage za 90 min. Ako ti se da pogledaj na prethodnoj strani da je i Enis pogrešno pročitao moj post,te da nije editovan. I ovo je moj zadnji razgovor s tobom i likovima sličnim tebi. Pozz
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo dupliram post,da ne bi bilo kasnije editovao i krao nešto :smt003

    http://sportsport.ba/bh_fudbalp-23498.htm
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Iako realno, opet ne volim kada nas predstavljaju u ovom nekakvom primitivnom obliku. Sve scene same od sebe govore kako se radi i katastrofalnoj državi gdje nema neke nove moderne zgrade, poslovnog objekta i slično. Kao da nas ciljano predstavljaju kao bijedu.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Nazalost u pravu su.
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hajde bar je stan porodice Dzeko uredjen :)
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    ovo je sve smijesno

    i smijesni su ljudi kojima je toliko stalo do fudbala to je igra kao i sve ostale !

    sad ima mana i pozitivnih strana al u bih to je samo ovo prvo tako da koga boli briga sto se mene tice moze se i ukinut

    svaka igra je ok dok se ne uvede novac u nju onda vec nije igra vec anti fudbal sto neki kazu haha :smt005 :smt005

    bolje dici fabriku pa zaposlit omladinu onda ce biti i sponzora za nase fudbalkse klubove
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Nogomet i sport opcenito su vrlo korisni za promociju drzave. Pogledaj samo Hrvate. Oni koji su culi za tu drzavu najcesce su culi zbog sporta(Janica, Ivanisevic, repka treca u Francuskoj, rukomet). A za nas znaju zbog rata i genocida.
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Kakav postulat.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Drzite se iskljucivo sportske tematike na ovoj temi, da ne bih morao brisati, hvala.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    jeste ali treba ulagati u sport. mi ko prvo nemamo zakon o sportu a da ne govorimo o drugim stvarima. i u pravu su ova mafija na čelu fudbalskog saveza je rak bih sporta.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    meni Ciro ide vise na k sa ovim izjavama da ce mu biti tesko protiv komsija . pitam se li bil kapelo smio ovako govorit za italijane , a sjecamo se hidinka i holandije na proslom euru . nabijem ga na njegov profesionalizam
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    jedan jedno drugi dan drugo ... nek suti bolje mu je
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Nemojte se paliti na takve izjave. Nema nikakvih desavanja u vezi reprezentacije u ovom periodu, a zaboravljate da pola tih intervjua "napisu novinari".
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    nervoza pred oktobar :D
     
  18. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Prekinuo "dijamant" sa postom :D

    Doduse, dobar gol glavom.
     
  19. Đole

    Đole Novi član

    u njega ramazan trajao duze od mjeseca :smt005
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo i drugog. Schalke izjednacio i minutu nakon toga opet Dzeko. 1-2