BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. h2o

    h2o Aktivista

    Ovi pesimisti ako nemaju sta pametno reci, bolje je onda da sute.

    A u svrhu odrzavanja pozitivne atmosfere pred utakmicu ovi pesimisticki postovi bi se trebali brisati. Malo cenzure nije na odmet. :D
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Dajte pozitivnog razmisljanja, u Portugalu smo vidjeli da su oni truba, i moze se ovo proci. Uz Boziju pomoc, malo srece mi idemo ako Bog dalje.
    Dlanovi neka se ne stede ... :D aleeeeaaalleeeeaaallleeeeee :smt003
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  4. Esh

    Esh HWB

    Najbolji su komentari sa navodjenjem (opravdanih) razloga zbog cega je neko pesimist i onda dodatak, ali nema veze, 2-0 za nas :D
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B7BgfptB-7I#t=1m0s[/youtube]
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Begova dzamija danas
    [​IMG]
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ovakve "detalje" mozes samo vidjeti i iskusiti u Bosni, da ne ponavljam sad kakve su sprdancije nasi pravili u Portugalu :)
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Samo da se ako Bog da sve ovo dobro završi. Ali nekako sve miriše kao da hoće.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    [​IMG]

    Index opet u ljiljanima. :mrgreen:
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Nmoj vamo tih tema tite ti . ovaj forum je hvala B iznad toga :mrgreen:

    ajmooooooooooooooooooo BIH !!!!
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pa po toj logici mogao je i ćiro igrati jer bi i on svojim prisustvom možda navukao jednog čuvara portugala da ga čuva da ne bi kakav odbijanac pospremio :D

    inače mislim, ustvari ne mislim SIGURAN SAM da je portugalcima da tako narodski kažem, večeras GAZANJE!
    BIH-portugal 3:0 džaba im ronaldo i kolumbo! :mrgreen:
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Veceras Medunjanin postaje drzavni heroj :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Pitaju Spahica sta je s bukom u Zenici sinoc, kaze Spaha, mozda je svadba bila :D
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Ciro se ozenio sa Blatterovom zenom :D
     
  15. sale072

    sale072 Aktivista

    Samo mi je malo bezveze bilo pljuvanje i psovke nasih navijaca kad su docekali portugalce... brate kakvu sliku saljemo svijetu...
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    A da ih docekamo sa lijepim hostesama, crvenim tepihom, ruzinim laticama i konfetima?
    Sumnjam da bismo uradili nesto slicno da oni nisu pokazali koliki su Evropljani svojim docekom bh. navijaca. Sabur, nam i inat u nama silan bosanski.
     
  17. sale072

    sale072 Aktivista

    Ne ali ne i sa prostackim psovkama i urlicima, pa cemo se onda i dalje cuditi sto ne mozemo preko granice bez vize...

    edit: od strance vlasti ne znam, ali ono sto sam cuo od strane portugalskih navijaca nasi su super docekani... neka kaze nesto vise onaj ko je bio gore..
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa sta su oni nama radiili ??? udarali jadnu ženu ccc
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Nista konkretno nismo napravili, a prodje poluvrijeme. Jos 15-20 minuta i ubacit Muslimovica pa sta bude, samo je prob sto nema ko da napravi zadnji pas.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    nema se sta cekat . sad krenut u totalni napad i sta bude . neka pobjede makar radi Hasagica