BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

1. Esh

Esh HWB

Ma ne mozes krenut odmah "na sve ili nista", nama odgovora i gol u posljednoj minuti. Cini mi da smo bolji, ali da nemamo taj zadnji pas (u prevodu Misketa), Pjanic dobar na sredini, ali nema centrashuta, Medunjanin brate tanak.

BiceBolje Overclocker

Katastrofa od terena. Katastrofa od navijača i ponašanja. Igre ionako nije bilo, ni kod BiH, ni kod Portugala.

6. Encor3

Encor3 Aktivista

Mi ovdje gola ne bi dali da se igra jos 3 sata. Sa tri napadaca smo igrali 45 minuta a ni jednog suta u okvir gola nismo imali, to dovoljno govori. Svaka cast momcima sto su dosli uopste do baraza, ali mi smo daleko od jednog Portugala.

A ono kamenjanje sudija zbog dosudjenog auta i onda skandiranje "cigani".. :smt005 :smt005 :smt005

7. ColdFire

Idu ljudi zasluzeno . Dali 2 gola mi 0 . Samo Nani i kompanija mogu po 7 faulova napravit vuci rosetija i skakati oko njeg i nista , a nas svaki igrac na prvi faul odma žutača . ebem ovaku fifu i uefu . nek im igra onaj CR pičkoliz na svjetskom .

8. sgtPepper

Ma nije ni Portugal ekipa neka, ne znam kako Ćiro nije skonto da nas je Pepe je** obje utakmice, pogotovo ovu, jest da je ovo sad ocrtano i sve, al i baraž je uspjeh.

Nego ispade Rusija od Slovenije :D

9. ColdFire

I svaka čast momcima i na ovom :) naravno

10. XTRage

XTRage Veteran foruma

Realno lose smo odigrali ali brate koje sudjenje, svaki zracni duel koji smo dobili svirao je faul a Liedson i Nani da ih mogu dohvatiti ubio bi ih odmah kad skoce na travu i uhvate se za ruznu facu.

Steta :(

11. Esh

Esh HWB

Eto, svaka cast na barazu, mozda ce to znaciti da cemo dobiti bolju grupu za evropsko, pa mozda neko doceka odlazak na neko takmicenje.
    Sto se tice ove utakmice, vidjelo se iz aviona koliko su nam nedostajali "stari igraci" jer je valjda svima jasno da smo igrali bolje u Portugalu nego u Zenici. Steta je samo sto danas nismo prilike imali, ono za gadjanje ne treba ni komentarisat, ali bi mogla FIFA prokomentarisat sa banovanjem stadiona.

12. XTRage

Ako nista imali smo Al-a Bundy-a uz sebe :D

[​IMG]

13. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Jedini Hasagic dobro odigro, inace bi bilo 4-5 razlike. Steta stvarno, a slovencima svaka cast, jos da irci izbace francusku :)

14. selvin

selvin Moderator

Navijaci su bili katastrofa, ne samo zbog gadjanja vec i zbog navijanja. Ko fol najavljivani kao 12. igrac, nidje veze...

15. ColdFire

imal ko link za Irce i Francuze :D da ih oce dernut samo radi Platinija ???

16. Emx

Emx Aktivista

Navijaci se nisu ni culi, samo na momente! Uzas. Nikad se nisam vise izivcirao... :/

17. Ace_

Ace_ Aktivista

Fakat su bili mirni previse. Jebiga 4 igraca su nam falila, a gostujucih golova nismo imali. Portugal nije jaci od nas ali ima jednu od najboljih odbrana svijeta.